ÖZDİL PROJEYİ TOSUNCUKTAN MI ÇALMIŞ?

GÜNDEM Haber Girişi : 09 Haziran 2020 16:07
Kurduğu sanal çiftliklerle vatandaşı dolandıran ve tosuncuk adıyla bilinen Mehmet Aydının ardından yazdığı Atatürk Kitabını 2500 Tl'den satıp köşelik olan Yılmaz Özdilin bu projeyi tosuncuktan çaldığı iddia ediliyor.

Kurduğu sanal çiftliklerle vatandaşı dolandıran ve tosuncuk adıyla bilinen Mehmet Aydının ardından yazdığı Atatürk Kitabını 2500 Tl'den satıp köşelik olan Yılmaz Özdilin bu projeyi tosuncuktan çaldığı iddia ediliyor.Yazdığı yazılarda bidon kafa ifadesini kullanarak toplumu bilinçli olarak ayrıştırdıktan sonra kendi kitabını satabilmek için zemin oluşturduğu söylenen Özdil'in bu yolla para kazanmaya çalıştığı görülüyor.Yazılarında kendisine taraftar edinmeye çalışan ve edindiği taraftara 2500 Tl karşılığında kitap satan bir kişinin yalnızca hokkabaz olabileceğini ifade eden vatandaşlar; Kendi pazarını kindarlıkla kurup kendini pazarlayan Özdilin villasının kaçak çıkması onun güvenirliğini kaybettirmiştir. Toplumun güveni kalmamıştır. Atatürkün ardına sığınarak hem kazanç elde etmeye çalışıp hemde onu sömürerek pazar oluşturması bardağı taşıran son damla olmuştur. Gerçek yşüzü ortadıdır diyererk konuşuyorlar.


 

Ayrıca Özdilin yazsılarıyla nabız ölçtükten sonra nasıl olsa bu fiyata kitabımı alacak m.......bulunur diyerek bu kararı aldığı da iddia edilenler arasında 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.