İbrahim Sarıcaoğlu: Muhtarlar yol arkadaşlarımızdır

SAMSUN HABER Haber Girişi : 03 Şubat 2023 21:33
İbrahim Sarıcaoğlu: Muhtarlar yol arkadaşlarımızdır
Kavak’ta mahalle muhtarlarına seslenen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “ Gelecek kaygısı yaşamadan görevinizi en iyi biçimde yapın. Yaptığınız işin bir vebali olduğunu unutmayın” dedi.

Kavak’ta mahalle muhtarlarına seslenen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “ Gelecek kaygısı yaşamadan görevinizi en iyi biçimde yapın. Yaptığınız işin bir vebali olduğunu unutmayın” dedi.

 

Kamu hizmetlerinin vatandaşlara erişiminin en üst seviyede tutulmasını sağlamak amacıyla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda Kavak Kaymakamı Faruk Atar Başkanlığında yapılan toplantıda Muhtarlarına seslenen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu “ Bulunduğunuz makamlara halkın oyları ile seçilerek geldiniz. Yaptığınız ve yapmadığınız her işin vebali olduğunu sakın unutmayın” dedi.

 

AMİRLER GİBİ GÖRDÜKLERİNİ SÖYLEDİ

 

Sarıcaoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi partilerin temsilcilerin katıldığı toplantıda muhtarları sahada en uç noktalarda görev yapan birim amirleri gibi gördüklerini söyledi. Vatandaşla devlet arasında köprü görevi yapan muhtarlara Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da büyük değer verdiğini ve bunu her fırsatta gösterdiğini ifade eden Sarıcaoğlu, muhtarlardan da buna göre davranmalarını istedi.

 

HEPİMİZİN ORTAK HEDEFİ KAVAK

 

Mücadelenin ilçeyi bir basamak daha üst seviyeye çıkartmak olduğunu ifade ederek bu hedef doğrultusunda çalıştıklarını anlatan Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, “ Hedefimiz ilçemizi bulunduğu noktadan daha ileri taşımak, insanlarımızın refah seviyesini artırmak. Bizler bu hizmeti yaparken asla siyasi ayrımcılık yapmıyoruz. Sizlerde yapmayınız. Size destek verene de vermeyen de hizmetin kalitelisini sunun. Kesinlikle ayrımcılık yapmayın. Öyle olun ki size oy veremeyen bile vermediğine pişmanlık yaşasın” diye konuştu.

 

GÖREVİMİZ HALKIMIZA HİZMET

 

Muhtarların kendileri için çok değerli olduklarını söyleyen Kaymakam Faruk Atar’da muhtarlardan işlerini severek yapmalarını isteyerek “ İşinizi yaparken asla kibire kapılmayın. Kimseye tepeden bakmayın. Unutmayınız ki bizlerin görev halkımıza hizmet etmektir. Vatandaşlarımızla yakından ilgilenin hizmette kesinlikle ayrımcılık yapmayın “ dedi. Kaymakam Atar, muhtarlardan ayrıca köylerinde yapılan düğün ve şenliklerde silah kullanılmamasını da sağlamalarını istedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.