Kavak Göçebe Mahallesi Derneğinden yıl sonu toplantısı

SAMSUN HABER Haber Girişi : 25 Aralık 2022 21:20
Kavak Göçebe Mahallesi Derneği 2022 yılı yıl sonu toplantısını Ahmet Seven'in Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamının katılımıyla KA-DEF toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Kavak Göçebe Mahallesi Derneği 2022 yılı yıl sonu toplantısını Ahmet Seven'in Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamının katılımıyla KA-DEF toplantı salonunda gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Dernek Başkanı Ahmet Seven, Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Sayman Refattin Sever, Genel Sekreter mustafa Seven, Şerfafet Karagöz Aziz Karagöz ve Sefer Yılmazın yanısıra üyeler de katıldı.

 

Toplantı da Göçebe Mahallesi Muhtarı Aydın Akça'da söz alarak Muhtarlık olarak yaptığı ve biundan sonra yapacağı hizmetleri anlattı. 

 

Derneğin kuruluşundan bugüne gerçekleştirilen faaliyetlerin yanısıra bundan sonra yapılması düşünülen çalışmaların konuşulduğu toplantıda 'Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için mesajı verildi.

 

Toplantıda Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri de söz alarak bundan böyle de çalışmaların aksatılmadan devam edeceğini ifade ettiler.

 

 

Göçebe Mahallesinde bir süre önce yapımı tamamlanan Camiiden sonra restorasyonu yapılarak köy müzesi ve konuk evine dönüştürülen ilkokul binasının önümüzdeki günlerde hizmete geçeceği ifade edildi.

 

Göçebe Mahallesi Dernek Başkanı Ahmet Seven yaptığı konuşmada: " Bugün gerçekleşen bu hizmetler hep birlikte hareket ederek güçbirliği oluşturmanın karşılığıdır. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz. Acıda da sevinçte de yanyana olacağız. Bize duyduğunuz güveni hepa etmedik bundan sonra da etmeyeceğiz. Bütün bunları gerçekleştirirken katkılarını esirgemeyen herkese ve hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diyerek konuştu. 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.