KA-DEF KADIN KOLLARI İLK TOPLANTISINI YAPTI

SAMSUN HABER Haber Girişi : 22 Haziran 2019 21:12
Geçtiğimiz günlerde görev değişimi yapılan KA-DEF Kadın Kolları ilk toplantısını Özlem Yamanoğlu Başkanlığında gerçekleştirdi.
KA-DEF KADIN KOLLARI İLK TOPLANTISINI YAPTI

Geçtiğimiz günlerde görev değişimi yapılan KA-DEF Kadın Kolları ilk toplantısını Özlem Yamanoğlu Başkanlığında gerçekleştirdi.

Kavak Dernekler Federasyonu  Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya KA-DEF Kadın Kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sami Kılıçoğlu'da katıldı.
 
YAMANOĞLU: KADINLAR STK'LARIN BAŞARI ANAHTARIDIR

KA-DEF Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyelerinin tam kadro katıldığı toplantıda konuşan Özlem Yamanoğlu Sivil Toplum Kuruluşlarının başarıya ulaşmasında kadın elinin önemli olduğuna değinerek: "STK'larda kadınların rolü büyüktür. Kavak Dernekler Federasyonu gibi Karadeniz Bölgesinin en büyük STKda kadın kollarına büyük sorumluluk düşmektedir. Biz bunun bilincindeyiz. Başarıya ulaşmak için yeni projeler geliştiriyoruz" diyerek konuştu.

SAMİ KILIÇOĞLU: KA-DEF VİZYONU VE MİSYONUYLA SAMSUNUN ÖNDE GELEN SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR

Toplantıda söz alan KA-DEF Kadın Kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sami Kılıçoğlu'da konuşmasında: " KA-DEF vizyonu ve misyonuyla Samsunun önde gelen sivil toplum kuruluşudur. Kadın kollarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı hizmetlere imza atacağından kuşkum yoktur. Geçtiğimiz günlerde yapılan görev değişikliğini bir bayrak yarışı ve kan değişimi olarak görüyorum. Yeni başkanımız Özlem Yamanoğlu ile birlikte yeni bir değişim süreci başlamıştır. Biz Federasyon olarak kadın kollarımızın yapacağı her projeye desteğimizi vermeye devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde özelde hemşehrilerimize, genelde Samsunumuza güzel hizmetler yapılacağına inancım sonsuzdur. Bu vesile ile yeni yönetimi kutluyor başarılar diliyorum" dedi. 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.