Galip Öztürk 'dolarını bozdur' kampanyası başlattı

EKONOMİ Haber Girişi : 10 Ekim 2017 00:49
Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk 'dolarını bozdur' kampanyası başlattı

Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk 'dolarını bozdur' kampanyası başlattı

Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk sosyal medya hesabından 'dövizini bozdur' kampanyasına katıldığını gösteren bir dilekçe paylaştı.


Amerika ve Türkiye arasındaki vize krizi sonrası dolar 3.80 seviyesine yaklaştıktan sonra şimdi 3.70 bandında seyrediyor. Euro tarihi rekor kırdı. Döviz kurundaki bu hareketlilik sonrası iş dünyası 'dövizini bozdur' kampanyası başlattı.

Metro Turizm'in sahibi iş adamı Galip Öztürk  sosyal medya hesabından dövizini bozdur kampanyasına katıldığını gösteren bir dilekçe paylaştı. Dilekçeye göre Galip Öztürk tam 3 milyon dolarını Türk Lirası'na çeviren talimatı ilgili banka şubesine vermiş görünüyor.

Daha önce de dolar bozdurana otobüs bileti vermişti Galip Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz yıl başlattığı 'dolar bozdurma' çağrısı sonrası Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "500 dolar bozduran ve resmi makbuzu whatsap mesajı gönderen herkese Metro'dan bir bilet hediye edeceğim." açıklamasında bulunmuştu.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.