Demir: 'Terme kalkınmasını sürdürüyor'

SİYASET Haber Girişi : 06 Mayıs 2012 00:16
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Terme ilçesinin kalkınma sürecini sürdürdüğünü, doğalgaz dağıtım çalışmalarına Temmuz ayında başlanacağını, yeni adliye binası çalışmalarının sürdüğünü, modern bir devlet hastane
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Terme ilçesinin kalkınma sürecini sürdürdüğünü, doğalgaz dağıtım çalışmalarına Temmuz ayında başlanacağını, yeni adliye binası çalışmalarının sürdüğünü, modern bir devlet hastanesi yapımının projelendirildiğini söyledi.
Terme ilçesinde bir dizi etkinliklere katılan milletvekili Mustafa Demir, Terme Belediye Başkanı Ahmet Yirmibeşoğlu’nu makamında  ziyaret etti. Terme Kaymakamı Fahri Meral, AK Parti İlçe Başkanı Recep Ertan, belde belediye başkanları ve parti yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, ilçenin genel durumu ve yatırımlar değerlendirildi. Bir GSM firmasının bayi açılış törenine katılan milletvekili Demir, halka hitaben yaptığı konuşmada, iktidar olarak çalışmaktan çok iyi anladıklarını ifade etti.  Zamanın boşa gitmemesi için dahi Ankara'dan geliş ve gidişlerde dahi gece seyahat ettiklerini, gündüzleri en iyi şekilde değerlendirerek hizmete için harcadıklarını belirten Demir, "Halkımızdan aldığımız yetkiyi hizmet olarak vermek için büyük çaba harcıyoruz. Biz halkımız dan memnunuz, umarım halkımızda bizden memnundur" dedi. Türkiye'nin dünyanın parlayan yıldızı olduğunu, Türkiye'nin de parlayan yıldızının Samsun olduğunu belirten Demir, ilçe yatırımları hakkında bilgi verdi. Demir, "Temmuz ayında doğal gaz dağıtım çalışmalarına başlanıyor. Önümüzdeki kış sezonuna yetiştirilmeye çalışılacak. Yeni adliye binası çalışmaları hızla sürüyor. Yeni bir devlet hastanesi yapımı projelendirildi. Belediye yeni bir modern pazar yeri yapım çalışmalarını hızlandırdı. Sürekli projeler üretiliyor, hayata geçiriliyor" diye konuştu. Açılış sonrası Demir, ilçe caddelerinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu. Halkın yoğun ilgi gösterdiği ziyaretlerde milletvekili Demir, her zaman vatandaşın yanında olduklarını ifade etti. Özellikle çocuklara yakın ilgi gösteren Demir, yapılan hizmetleri anlattı. Program sonunda milletvekili Demir, trafik kazasında oğlu Murat Alemdar'ı kaybeden Hüseyinmescit Belde Belediye Başkanı Hüseyin Alemdar'a taziye ziyaretinde bulundu.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.