GÜNDEM Haber Girişi : 10 Temmuz 2016 22:09

CHP Milletvekili Namık Havutça'ya büyük tepki!

CHP Milletvekili Namık Havutça'ya büyük tepki!
Görevi başındaki polise hakaret eden benim kim olduğumu biliyor musun diyerek vekilliğini öne süren bu adamı kınıyoruz.
BU KADAR ASKER-POLİS ŞEHİT VERİRKEN BU SÖZLER NASIL SÖYLENİR?


SEN KİMSİN? NASIL POLİSE GİT LAN DERSİN? POLİSE LAN DİYENİ AF ETMİYORUZ. 


O POLİS CANIYLA GÜVENLİĞİ SAĞLIYOR ÖNCE VEKİLSEN SEN UYACAKSIN!


SENİ MİLLETVEKİLİ OLARAK ORAYA KOYANLAR UTANSIN?


SEN POLİSİ TANIMIYORSAN BU HALKTA SENİ TANIMIYOR.


VATANDAŞLAR PROTESTO ETTİ
ÖZÜR DİLE VEKİL!

YAZIKLAR OLSUN! BU VİDEOYU İZLEYİNCE KİMLİK KARTI ORTAYA ÇIKIYOR.CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, ailesiyle günübirlik tatil için geldiği Çanakale'nin Kuzey Ege Denizi'ndeki tatil cenneti Bozcaada'dan dönerken, özel otomobilinin çakar lambalarını yakıp, rezervasyonsuz olarak feribota binmek isteyince, kendisini durdurup kimlik soran polislerle tartıştı. Çevredeki bazı vatandaşların da yuhalayıp, alkışlı protestoda bulunduğu milletvekili Havutça hakkında, üç saat kaldığı polis merkezinde şikayetçi olmaması üzerine işlem yapılmadı. Havutça, ailesiyle saat 24.00'teki feribota binerek ilçeden ayrıldı.

Bozcaada'ya ailesiyle günübirlik tatile gelen CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, iddiaya göre dün saat 19.00 sıralarında dönüş için Bozcaada Feribot İskelesi'ne geldi. İddiaya göre, rezervasyonu bulunmayan Havutça, iskelenin bulunduğu otomatikmantar bariyerle kapalı yoldan otomobilin çakar lambalarını yakarak girip, feribota geçişin yapıldığı ilçe meydanına ulaştı. Çakar lambaları yanan otomobil, buradaki polisnoktasının önünde geldiğinde durduruldu. Görevli polisler, Havutça'ya kimlik sorup, evraklarını istedi.

Milletvekili olduğunu belirten Havutça, "Geçiş için Bozcaada Belediye Başkanı HakanCan Yılmaz ile görüştüm. Zabıtadan da gerekli izni aldım. Gelmiş, bana çakar lambayı soruyorsunuz. Yapın o zaman işleminizi. Ancak, beni bir yere götüremezsiniz" diyerek tepki gösterdi.

CHP'li vekil rezervasyonsuz feribota binmek isteyince polislerle tartıştı


MİLLETVEKİLİYMİŞ!!!!
VATANDAŞA DEFOL GİT! DİYOR
Vatandaşlar protesto ettiPROTESTO ETTİLER

Bu sırada çevredeki vatandaşlar toplanıp, cep telefonları ile milletvekili Havutça ile polisler arasındaki tartışmayı kaydetmeye başladı. Bazı vatandaşlar da milletvekili kimliğini ön plana çıkararak, polisle tartışan Havutça'ya alkışlı protestoda bulundu.

POLİS DEVLETTİR MİLLETTİR EMNİYETTİR CAN GÜVENLİĞİDİR ONA HAKARET VATANDAŞLARIN TAMAMINA YAPILMIŞTIR. BUNUN MAZERETİ YOKTUR. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.