• Ferrero fındık

Bem Bir Sen ile Murgul Belediyesi Sosyal Denge sözleşmesi

DERNEK-SENDİKA Haber Girişi : 04 Temmuz 2021 11:55
 Bem Bir Sen ile Murgul Belediyesi Sosyal Denge sözleşmesi
Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası ile Murgul Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesini imzalandı.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası ile Murgul Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesini imzalandı.

yıldız


Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Ardahan İl Başkan Yardımcısı Cemal Çoban, Kars İl Başkanı Mithat Beyribey, Rize İl Başkanı Zekeriya Albayrak, Samsun İl Başkanı Savaş Gayretli  Gümüşhane İl Başkanı Harun Şeker, Erzurum İl Başkanı Abdullah Sunar, Trabzon İl Başkanı Muammer Şahin, Murgul Ak Parti İlçe Başkanı Ali Erzincan, Artvin İl Başkanı Yardımcıları Sebahattin Bilgin ve Cevdet Özçelik ile birlikte Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş 'u makamında ziyaret ederek çalışan memurlarının heyecanla beklediği Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesini(SDS) imzaladılar.


Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş biz daima fedakârca emek veren çalışanlarımızın yanındayız. Onlar huzurlu olursa bizde huzurlu oluruz. Sosyal Denge sözleşmesini imzalamanın mutluluğu içerisindeyim. Bugün bu güzel günümüzde birlikte sosyal denge sözleşmesine imza attığımız Bem Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Sn. Nurettin Sever’e ve siz kıymetli başkanlarımıza teşekkür ediyorum dedi.


Bem Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Sn. Nurettin Sever’de gece gündüz demeden çalışanlarımızın elde edilmiş haklarından faydalandırmak ve yüzlerini güldürebilmek için çalışıyoruz. Bugün burada imzaladığımız sözleşmeden dolayı Murgul Belediye Başkanı sn. Hasan Çavuş’a ben de çok teşekkür ediyorum diyerek konuştu. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.