Bafrada huzurevi sakinleriyle huzurlu bir gece

SAMSUN HABER Haber Girişi : 23 Mart 2012 15:09
Bafrada huzurevi sakinleriyle huzurlu bir gece
18-24 Mart yaşlılar haftası etkinlikleri çerçevesinde Adnan Menderes Parkı salonunda huzurevi sakinleri için yemek düzenlendi.
 18-24 Mart yaşlılar haftası etkinlikleri çerçevesinde Adnan Menderes Parkı salonunda huzurevi sakinleri için yemek düzenlendi.

18-24 Mart yaşlılar haftası etkinlikleri çerçevesinde Adnan Menderes Parkı salonunda huzurevi sakinleri için yemek düzenlendi. Gecenin eğlence kısmı Cudi’de şehit düşen askerlerimiz nedeniyle iptal edildi.

Adnan Menderes Parkında verilen yemeğe Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Serdal Şahin, Sosyal Hizmetler İl Müdür yardımcısı Necmettin Aygün,Daire Amirleri, Siyasi parti temsilcileri,sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Samsun Süleyman Yonçatoral Çocuk Yuvası, Samsun Yaşar Doğu Erkek Yetiştirme Yurdu ve Samsun Kız Yurdundan gelen çocuklar ve Samsun, Havza ve Bafra Huzurevi sakinleri katıldı.

Başkanımız Zihni Şahin ve eşi Şükriye Şahin geceye katılanlara karanfil verdi. Gecede günün anlam ve önemi hakkında bir konuşma yapan Bafra Huzurevi Müdürü Muzaffer Şahin, daha önceden organizasyonunu yapılan programın eğlence kısmını Cudi’de şehit düşen askerler nedeniyle iptal ettiklerini söyledi

Bafra, Havza ve  İl merkezinde bulunmak üzere üç tane Huzurevinin bulunduğunu söyleyen Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı Necmettin Aygün “Toplam 79 yaşlımıza hizmet etmenin gurunu ve mutluluğunu beraber taşıyoruz.” dedi.

Aygün, “Tüm yaşam enerjilerini bizlerin yetişmesine ülkesine hizmete adamış çok değerli yaşlılarımıza ne kadar hizmet etsek azdır. Onların hizmet kalitesini yükseltmek adına her şeyi yapmak boynumuzun borcudur. Ömrümüz yettiğince kurumlarımız var olduğunca en iyi hizmeti onlara vermeye çalışcağız.” dedi

Belediye Başkanımız Zihni Şahin ise konuşmada “Bu haftalar insanların birliğine kaynaşmasına bir birlerini anlamasına vesile oluyor. Büyüklerine sahip çıkmayan, büyüklerine saygı duymayanlar kendileri de o saygıyı görememiştir. Ayrıca bu gece şehitlerimizin üzüntüsü içindeyiz. Memleketimizde emperyalizmin uşakları hiç durmuyorlar ama Türkiye Cumhuriyeti  bizler birlik beraberlik içersinde olduğumuz müddetçe çapulculara pabuç bırakmayacağız.” dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.