KA-DEF Futbol Turnuvası Görkemli Açılış Töreniyle Start aldı

SAMSUN HABER Haber Girişi : 06 Ağustos 2021 23:06
KA-DEF Gençlik Kolları 2.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası çok sayıda davetlinin katılımıyla görkemli bir şekilde start aldı.

KA-DEF Gençlik Kolları 2.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasının açılışı yapıldı.


KA-DEF Gençlik Kolları 2.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası çok sayıda davetlinin katılımıyla görkemli bir şekilde start aldı.


Samsunun Beyaz Saçlı Prensi Efsane Hakem  Ali Gürler'in yönettiği maç büyük heyecanla izlendi.


Canik Millet Bahçesinde bulunan Halı sahada gerçekleşecek olan Futbol Turnuvasının açılışına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Emuce,  KA-DEF Başkanı Bayram Erişgin, Canik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven, Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Parti Temsilcileri katıldı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve KA-DEF Başkanı Bayram Erişgin birer konuşma yaptı.


Bayram Erişgin gelecek yıl Turnuvanın daha fazla katılımla gerçekleşmesine arzu ettiklerini ifade Turnuvada yer alan takımlara başarı dileğinde bulundu. Erişgin turnuvanın açılışına katılarak mutluluğu paylaşan davetlilere teşekkür etti.


Turnuvaya KA-DEF üyesi dernekler takım çıkararak katılıyorlar. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.