• Ferrero fındık

Havza Belediyesinde Sosyal Denge Sevinci

SAMSUN HABER Haber Girişi : 08 Ekim 2016 09:58
Havza Belediyesinde Sosyal Denge Sevinci
Havza Belediyesi ile BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) Samsun Şubesi arasında sosyal denge sözleşmesi yenilendi.
 Havza Belediyesi ile BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) Samsun Şubesi arasında sosyal denge sözleşmesi yenilendi.

Havza Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Samsun Şubesi arasında bir süredir devam eden sosyal denge sözleşmesi görüşmeleri neticesinde sosyal denge sözleşmesi yenilenerek imzalandı.
Sosyal denge sözleşmesinin yenilenmesi nedeni ile Havza Belediye Meclisi Toplantı Salonunda imza töreni düzenlendi.

İmza törenine Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Büyük, BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Şube Başkan Yardımcısı Savaş Gayretli, Havza Belediyesi İş Yeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu ve sendika üyeleri katıldılar.

Sever, "Birlik ve beraberlik ile Havza Belediyesi'nde güzel ve hayırlı bir işe imza attık, Murat başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bugün itibariyle başkan başkanlığını yapmış ve memurunu düşünmüştür. Sıra çalışanlardadır. Sizler de, memleketinizi ve başkanınızı düşünerek çalışmalısınız. Bizler sendika olarak sadece bu günlerde değil her türlü sorununuzda yanınızdayız. Sizler değerli üyelerimiz büyük ve güçlü bir ailenin mensuplarısınız" dedi.

Belediye Başkanı İkiz ise imkanlar dahilinde çalışanlara en iyi sosyal hakları sağmanının çabası içinde olduklarını belirterek, "Sözleşmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çalışanların motivasyonunu sağlamak için her zaman biz çalışanın ve alın teri dökenin ve görevini layıkıyla yapan herkesin yanındayız. Bizler canla başla büyük bir gayretle güzel şeyler yapacağımız kanaatindeyim. Toplu şekilde bir ve beraber aynı hedefe yürürsek engelleri aşar güzel şeyler yaparız. Bu sözleşmenin sizler ve aileleriniz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum." Dedi.

Törende son olarak söz alan Sendikanın İş Yeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu'da Belediye Başkanı Murat İkiz'e teşekkür ederek; "Belediyemiz imkanları dahilinde güzel bir sözleşmeye imza attık. Şimdi sıra bizlerde. Çalışmalarımız ile belediyemize daha fazla katkı vermek için canla başla mücadele edeceğiz." Dedi.
Sözleşme konuşmaların ardından Belediye Başkanı İkiz ve BEM- BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever tarafından imzalandı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.