GÜNDEM Haber Girişi : 11 Eylül 2016 19:15

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kurban Bayramı Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kurban Bayramı Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı için mesaj yayınladı.
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı için mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mesajı şöyle;

  • "DEAŞ denilen örgütü hem Suriye'de bitirmek hem ülkemizde eylem yapamaz hale getirmek milletimize karşı boynumuzun borcudur. Fırat Kalkanı Harekatı bunun ilk adımıdır. Ülke ve millet olarak bekamızı tehdit eden tüm örgütleri, arkalarında kim olursa olsun yok etmek için ne gerekiyorsa yapmaktan bizi kimse alıkoyamaz. PYD'nin sonu da PKK gibi olacak. FETÖ gibi PKK da devletin gücü karşısında direnemez.
  • Terör örgütlerinin sonunun gelmesi için ne gerekiyorsa yapılacak. Bugün Türkiye, 15 Temmuz sabahı olduğundan çok daha güçlü, çok daha kararlı, çok daha dinamiktir. Milletimiz, kendi iradesini hiçe sayan, darbeyle, terörle, şiddetle ülkesine boyun eğdirebileceğini, devletini ele geçirebileceğini sananlara açık bir mesaj vermiştir. Bu tür niyetlerle yola çıkanlar, artık bilmelidirler ki, karşılarında 570 bin kişilik ordusuyla, 260 bin kişilik polisiyle birlikte, 7'den 70'e 79 milyonluk milletiyle bir Türkiye'yi bulacaklardır."
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.