BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA HEYECAN DORUKTA

GENEL Haber Girişi : 25 Şubat 2021 21:00
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde dengeler tamamen değişecek ve gerçekler ortaya çıkacak. Hünkar Yaman'ı öldürdüğü ortaya çıkacak olan Behice; Demir ve Fekeli'ye silah çekecek.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde dengeler tamamen değişecek ve gerçekler ortaya çıkacak. Hünkar Yaman'ı öldürdüğü ortaya çıkacak olan Behice; Demir ve Fekeli'ye silah çekecek. 


Öte yandan Fikret'in Adnan Yaman'ın oğlu olduğunu itiraf etmesi ise gündemi başka bir yöne sürükleyecek. Sevda'nın Ümit'e Demir'den uzak durması gerektiğini söylediği anlar ise izleyenleri ekrana kilitleyecek…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Züleyha katili ortaya çıkarıyor!

DEMİR ARTIK BEHİCE'NİN KATİL OLDUĞUNDAN EMİN!

Kapıya gelen taksici Hünkar'ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice'yi öldürmek için küçük konağa gidecektir! Behice'nin belki de ilk kez, yaptıklarının bedelini ödemeye bu kadar yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır! Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice'yi Demir'in elinden kurtaracaktır! Artık Adana'da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister ancak Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul'a gitmesinin doğru olacağını söyler.

GAFFUR BİR KEZ DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

Behice, tüm olan bitene ve Demir'den korkusuna rağmen, Gaffur'u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu ilan edeceği tehdidi ile Gaffur'u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Ancak Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir süre dikkatini toplayamayan Saniye, daha sonra duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur'u Demir'in karşısına çıkaracaktır!

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.