ASLAN KARANFİL KİMDİR?

SAMSUN'DA KİM KİMDİR? Haber Girişi : 14 Nisan 2012 17:11
ASLAN KARANFİL KİMDİR?
1970'de Samsun'da doğdu. Mülki idare amiri; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Kaymakam adaylığı, kaymakamlık ve vali yardımcılığı görevlerinde bulundu. Samsun İl Özel idaresi Genel Sekreteri. İngilizce bilen Karanfil,
1970'de Samsun'da doğdu. Mülki idare amiri; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Kaymakam adaylığı, kaymakamlık ve vali yardımcılığı görevlerinde bulundu. Samsun İl Özel idaresi Genel Sekreteri. İngilizce bilen Karanfil, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Karanfil gerçekleştirdiği hizmetlerin yanısıra birlikte çalıştığı ekibi ve Samsun halkı tarafından bugüne kadar en çok sevilen bürokratlar arasında yer almayı başarmıştır. 

Aslan Karanfil, 12 Haziran 2011 milletvekili genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun 8. sıra milletvekili adayı olarak gösterilmiş, adaylığı boyunca Samsunda sevinç gösterilerine sahne olmuştu.
Doğum : 10.01.1970
Meslek : Mülki İdare Amiri
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.