Ankara'da polise taş atanlarla dağdaki PKK arasında fark yok

GÜNDEM Haber Girişi : 10 Ekim 2016 16:13
Ankara'da polise taş atanlarla dağdaki PKK arasında fark yok
Bunlar kutlamaya değil terör örgütlerine işbirliği için gelmiş yandaşlardır. polise taş atan devlete taş atmıştır. Hain olarak görülmeli müsamaha gösterilmemelidir.
 Ankara'da polise taş atanlarla dağdaki PKK arasında fark yoktur

Bunlar kutlamaya değil terör örgütlerine işbirliği için gelmiş yandaşlardır. polise taş atan devlete taş atmıştır. Hain olarak görülmeli müsamaha gösterilmemelidir.

Hiçbir batı ülkesinde polise karşı gelenlere tahammül edilemez. Zira Polise karşı gelip taş etmek silah çekmek hakaret yapmak devlete karşı işlenmiş cürümle eş değerdir. Bizdeki şehir hainleri polisi görünce yaka paça polise saldırıyorlar. Bunlar dağdaki PKK'nın yandaş FETÖ'nün şehir beslemeleri ve uzantılarıdır. Polis müdahale edince de satılmış gazete ve televizyonlarında polis şiddet gösterdi diyerek dünyaya yayın yaparak şikayet ediyorlar. Milletimizin bu alçaklara tahammülü kalmamıştır. Ne zaman önemli bir gelişme olacaksa gündem değiştirmeye çalışan bu alçaklar adliyelerin ön kapısından girip arka kapısından salınmamalıdır. Bunlara sahip çıkan savunan masum gösterenlerde aynı şekilde alçak ve haindir.
 

Polis güvenlik tedbirleri kapsamında saldırının gerçekleştiği tren garına giden yolları da kapattı.

Ankara Valiliği'nin emriyle anma töreni yasaklanmasına rağmen kitle örgütleri temsilcileri olay yerine gitmek istediler. Polis, Opera Köprüsü üzerinde göstericilere müdahale etti. 

TAŞLAR, SOPALAR HAVADA UÇUŞTU

Saldırının yapıldığı alana karanfil bırakmak isteyen gruba polis, alana sadece saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerinin alındığını belirterek uyarılarda bulundu. Polisin uyarılarını dikkate almayan eylemcilerin polise taş ve sopalarla saldırması üzerine gruba TOMA ve biber gazıyla müdahale edildi.

Polis ekipleri yaşanan gerginliğin ardından alana sadece hayatını kaybedenlerin yakınları ile milletvekilleri ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini alıyor. Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ankara Garı önünde yaşanan terör saldırısının birinci yılı nedeniyle 10 Ekim'de başta gar çevresi olmak üzere il genelinde her türlü toplantı ve gösteri yürüyüşü yapılmasının yasaklandığını, sadece sivil toplum kuruluşlarınca oluşturulacak sembolik bir grup tarafından anma etkinliği yapılmasına izin verileceğini bildirmişti.


Etiketler : Ankara PKK
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.