SAMSUN SEÇİM Haber Girişi : 17 Ocak 2024 21:01

Yahya Çınkıl sevgisi İlkadım'ı sardı

Yahya Çınkıl sevgisi İlkadım'ı sardı
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Yahya Çınkıl, ilçenin en yoğun mahallelerinden biri olan Kadıköy'de adeta aday gibi karşılandı.

İlkadım'da Yahya Çınkıl rüzgarı esiyor

 

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Yahya Çınkıl, ilçenin en yoğun mahallelerinden biri olan Kadıköy'de adeta aday gibi karşılandı. Yüzlerce kişinin yer aldığı buluşmada Çınkıl, "Bizleri coşkuyla bağrına basan aziz milletimize layıkıyla hizmet etmek boynumuzun borcudur." dedi.


AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Yahya Çınkıl, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kadıköy Spor Kulübü Lokali'nde Kadıköy Mahallesi sakinleriyle buluşan Yahya Çınkıl, coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Yüzlerce kişinin katıldığı buluşmada programa katılan Kadıköy halkı, yoğun ilgi gösterdikleri Çınkıl'ı İlkadım'a Belediye Başkan Adayı olarak görmek istediklerini söyledi.

 

 

MİLLETİMİZLE HER DAİM OMUZ OMUZAYIZ

 

Her daim sahada ve halkla beraber olduklarını belirten Çınkıl, yaptığı konuşmada, kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti. AK Parti'nin bir neferi olarak ilk günden beri sahada gece gündüz çalıştıklarını da vurgulayan Çınkıl, "Bizleri gittiğimiz her yerde coşkuyla bağrına basan aziz milletimize layıkıyla hizmet etmek boynumuzun borcudur. İlkadım'ı aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Her daim milletimizle yan yana, omuz omuza olduk, olmaya da devam edeceğiz. İlkadım'da umudun adı, güvenin adresi olduğumuzu görmek çalışma azmimizi daha da çok artırıyor. Hep birlikte başaracak, ortak geleceğimizi birlikte inşa edeceğiz" dedi.

 

BAŞARININ ÖNCELENDİĞİ BİR BELEDİYECİLİK MODELİ

 

Milletin derdinin kendi dertleri, sevinçlerinin kendi sevinçleri olduğunu da ifade eden Çınkıl, "Büyüklerimizin görevi bize tevdi etmesi, halkımızın da teveccühü ile inşallah seçildiğimizde iş barışının ve aile ortamının sağlandığı, aidiyet duygusunun oluştuğu, huzurun ve güvenin temin edildiği, emeğin ve alın terinin değer bulduğu, başarının ve çalışma azminin öncelendiği belediyecilik modelimizle İlkadım Belediyemizi vatandaşlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verir hale getireceğiz" diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.