GÜNDEM Haber Girişi : 13 Mart 2012 21:50

Uçak Konyaya Acı Çarşambaya Düştü

Uçak Konyaya Acı Çarşambaya Düştü
Türk Yıldızları'na ait NF-5 tipi uçağın eğitim uçuşu sırasında düşmesi sonucu şehit olan pilot yüzbaşı Ümit Özer'in, yaklaşık 3 yıl önce, devlet memuru Setenay Özer ile dünya evine girdiği ve 1 aylık Canberk adını verdikleri bebeklerinin olduğu öğ

Türk Yıldızları'na ait NF-5 tipi uçağın eğitim uçuşu sırasında düşmesi sonucu şehit olan pilot yüzbaşı Ümit Özer'in, yaklaşık 3 yıl önce, devlet memuru Setenay Özer ile dünya evine girdiği ve 1 aylık Canberk adını verdikleri bebeklerinin olduğu öğrenildi.

Türk Yıldızları'na ait NF-5 tipi uçağın eğitim uçuşu sırasında düşmesi sonucu şehit olan pilot yüzbaşı Ümit Özer'in, yaklaşık 3 yıl önce, devlet memuru Setenay Özer ile dünya evine girdiği ve 1 aylık Canberk adını verdikleri bebeklerinin olduğunu öğrenildi.

Şehit Pilot Özer'in cenazesinin otopsi yapılmak üzere
Konya Askeri Morgu'na kaldırıldığı, yarın 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'nda düzenlenecek törenin ardından memleketi Samsun'un Çarşamba İlçesi'ne defnedilmek üzere gönderileceği belirtildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.