Tüyap Kitap Fuarında Samsun Yazarlar Derneği ilgi odağı oldu

Tüyap Kitap Fuarında Samsun Yazarlar Derneği ilgi odağı oldu

 

Bu yıl Samsun'da 7.si düzenlenen TÜYAP Karadeniz Kitap Fuarında Samsun Yazarlar Derneği Stantı ilgi odağı oldu. 50' nin üzerinde şair ve yazarın imza günü düzenlediği stant ziyaretçi akınına uğradı.

 

 

Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven :" Tüyap kitap Fuarı okurlar için fırsat olmasının yanısıra Samsun için büyük şanstır. Bu fuar Samsunun Kültür kenti olma yolunda önemli bir adımdır. Samsunlular hem yeni kitaplarla buluşuyor hem de imza günlerinde şair ve yazarlarla tanışma imkanı elde ediyor. Okur ve yazarın ufku açılıyor. Samsun Yazarlar Derneği olarak 50'nin üzerinde şair ve yazarımız standımızda imza günü düzenliyor. Okurlar yazar ve şairlerle tanışıp sohbet etme imkanı buluyor. Bu anlamda Tüyap ve Samsun Tüyap Müdürlüğünü tebrik ediyorum. Ülkemizin önde gelen kitap fuarı ziyaretçilerine kapı açmış oluyor. Biz önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da standımızda imza günü düzenleyen şair ve yazarlarımıza katılımcı belgesi veriyoruz. Fuara katılan yayıncılarımıza şair ve yazarlarımıza  ayrıca ziyaretçilere teşekkür ediyorum" dedi.

 

  • 3 / 1 Tüyap Kitap Fuarında Samsun Yazarlar Derneği ilgi odağı oldu 0

  • 3 / 2 Tüyap Kitap Fuarında Samsun Yazarlar Derneği ilgi odağı oldu 1

  • 3 / 3 Tüyap Kitap Fuarında Samsun Yazarlar Derneği ilgi odağı oldu 2

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
sağ blok