ŞEHİT EREN BÜLBÜLÜN ANNESİ 'YILIN ANNESİ' OLARAK BELİRLENDİ

SAMSUN HABER Haber Girişi : 09 Mayıs 2021 10:15
Şehit Eren Bülbülün annesi Samsun Yazarlar Derneği tarafından 'YILIN ANNESİ' olarak belirlenmiştir.

ŞEHİT EREN BÜLBÜLÜN ANNESİ 'YILIN ANNESİ' OLARAK BELİRLENDİ


Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven her yıl yılın annesi olarak değerlendirdikleri isimler arasına bu yıl Şehit Eren Bülbün annesini eklediklerini belirterek: "İyi ki Eren Bülbül var. İyi ki onu dünyaya getiren bir annesi var. Bu yıl derneğimiz tarafından Şehit Eren Bülbülün annesini yılın annesi olarak belirledik. Nezdinde bütün anneleri tebrik ediyoruz" 


Şehit Eren Bülbülün annesi Samsun Yazarlar Derneği tarafından "YILIN ANNESİ" olarak belirlenmiştir. Başta Şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin gününü kutluyor, bu vatana güzel asil evlatlar yetiştirmelerini C. Allah'tan niyaz ediyoruz." 


Eren Bülbül (15) Trabzon'un Maçka ilçesinde, 4 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken teröristler tarafından açılan ateşle şehit olmuştu.

ŞEHİT ERENİN ANNESİ AYŞE BÜLBÜL HANIMEFENDİNİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ


'Eren anneler gününde parası olmadığı için bana çiçek alamazdı. Bunun yerine ormandan çiçek toplar onları getirirdi' (Eren Bülbülün Annesi)

SAMSUN YAZARLAR DERNEĞİ

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.