Şanteks Tirit yemeğinde buluşturdu

GÜNDEM Haber Girişi : 16 Mart 2012 23:42
Şanteks Tirit yemeğinde buluşturdu
Samsun'da Tekstil üzerine kurulan ŞANTEK Mağazası işyerinde verdiği tirit yemeğinde Basın mensupları ile siyasetçileri bir araya getirdi. Açılış öncesi tirit yemeği jesti yapan firmanın yemeğine çok sayıda davetli katıldı.
Samsun'da Tekstil üzerine kurulan ŞANTEK Mağazası işyerinde verdiği tirit yemeğinde Basın mensupları ile siyasetçileri bir araya getirdi. Açılış öncesi tirit yemeği jesti yapan firmanın yemeğine çok sayıda davetli katıldı.

Bayındırlık ve İskân Eski Bakanı Samsun Milletvekili Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş ve Yakakent Belediye Başkanı Burhan Bayrakdar’ın da yer aldığı yemeğe, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven, Kavak Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Murat Başaran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kalan S Televizyonu Genel yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan, İlkadım kent Konseyi Başkanı Gazeteci Yazar Osman Kara, Kuzey Haber  İnternet haber sitesi Sahibi İsmail Başaran, Klas Televizyonu Program yapımcısı Şakir Demircinin yanı sıra çok sayıda gazeteci katıldı.

Yemek boyunca  Bayındırlık ve İskân Eski Bakanı, Samsun Milletvekili Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş ve gazeteciler bol bol sohbet etti.

 Şanteks ortaklarında Tekin Yılmaz davete katılanlara teşekkür ederek, bu yılın son Tirit yemeği olması bakımından önemli gördüğünü seneye yine tirit yemeklerinde buluşmayı düşündüklerini söyledi.