Şanlı Tekin Kuruluşu ŞANTEKS açıldı

EKONOMİ Haber Girişi : 15 Nisan 2012 09:54
Şanlı Tekin Tekstil Mağazası düzenlenen açılış töreni ile açıldı. Şanlı Tekin Kuyumcu kuruluşu olan ŞANTEKS Kale Mah. ziya Gökalp Caddesi No: 46 (kuyu
Şanlı Tekin Tekstil Mağazası düzenlenen açılış töreni ile açıldı. Şanlı Tekin Kuyumcu kuruluşu olan ŞANTEKS Kale Mah. ziya Gökalp Caddesi No: 46 (kuyumcular caddesinin arası) hizmete girdi.
ŞANTEKS’in açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum Belediye Metin Burma, İl Genel Meclisi AK PARTİ Grup Başkanvekili Dilaver Atlı, MHP İl Başkanı Abdullah Karabıçak, Karadeniz Genç İş Adamları Federasyonu Başkanı Orhan Sever, İlkadım Belediye Başkan Vekili Mehmet Kaya, Kavak Dernekleri Federasyonu (KADEF) Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz, Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, Kavak Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİEM) Başkanı Murat Başaran, Samsun Yazarlar Derneği (SAY-DER) Başkanı Ahmet Seven, İlkadım Eski Belediye Başkanı Ahmet Okuyucu, İrfaniye Dernekler Bölge Müdürü Ömer Yılmaz, Samsun Hazır Elbiseciler Tuhafiyeciler Manifaturacılar Halıcılar Trikocular Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Akbaş, Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun ekonomisine katkı vermek için açılan bu tür yerlerin açılışını yapmaktan mutluluk duyuyorum. Allah’ım sahiplerine bol kazanç versin. İnşallah onlar için hayırlı olur" dedi. 

Daha sonra açılış duası yapıldı. Kurdale kesiminden sonra başkanlar ŞANTEKS mağazasını gezerek ev eşyaları hakkında bilgi aldılar. Ev tekstil, halı, tül perde, hediyelik eşya, yatak- baza takımlarının bulunduğu SAMTEKS’te açılışa özel kampanyalarda bulunuyor.

ŞANTEKS ve Şanlı Kuyumcu Firma sahipleri Tekin Yılmaz, Sabri Şanlı, Harun Yılmaz ve Abdullah Şanlı, kendilerini bu mutlu günlerinde yanlız bırakmayan değerli dostlarımıza, esnaf komşularımıza ve müşterilerimize sonsuz teşekkürler ederiz dediler.
Haber: Yalçın KARATAŞ
GAZETENİZOLSUN.COM
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.