NECATİ YILMAZ'DAN DUYGULANDIRAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

SAMSUN HABER Haber Girişi : 20 Haziran 2020 14:49
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz Babalar Günü mesajı yayınladı.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz Babalar Günü mesajı yayınladı.


NECATİ YILMAZ'IN MESAJI DUYGULANDIRDI


"Çocuk yaşta, baba sevgisine çok ihtiyaç varken, babasız büyümek tarif edilemeyecek kadar büyük bir eksikliktir. Okul yılları, çalışma hayatı, düğünler, doğumlar, hastalıklar, iyi günler, kötü günler her zaman her yerde insana yokluğunu sürekli hissettirir.

Canından daha çok sevdiği evladını vatana feda edip, övünç madalyasını göğsünde taşıyan, babalar gününde elini öpmeye gelemeyen oğlunu mezarı başında ziyaret eden şehit babalarının, annesinin karnında daha dünyaya gelmeden, babasını hiç göremeden yetim kalan, birçok şehit tabutları arasında hangisi benim babam diye tabutlara koşturan, daha ne olduğunu anlayamadan babasını son yolculuğuna uğurlarken; annelerine destek olmaya çalışan, babalar gününü her yıl babasının mezarı başında kutlayarak büyüyen, babasının ellerini öpmek yerine mezar taşını öpen, baba sevgisi yerine Devlet Övünç Madalyası ile teselli bulan şehit evlatları ve daha niceleri tüm şehit babalarının ve evlatlarının bu vesile ile tüm cefakar babaların BABALAR GÜNÜ' nü kutlarım.

Allah’ım, terörle mücadelede bugüne kadar şehit olan kahramanlarımıza rahmetinle muamele eyle. Mekanlarını cennet eyle.

Şehit babalarına ve şehit evlatlarına, sabırlar ver Allahım Amin."
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.