MHP Samsun İl Başkanı Osman Kandıra'dan KA-DEF'e ziyaret

SAMSUN HABER Haber Girişi : 02 Mart 2023 12:56
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Osman Kandıra ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kavak Dernekler Federasyonu KA-DEF'e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Osman Kandıra ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kavak Dernekler Federasyonu KA-DEF'e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

 

Ziyarette KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin, Yönetim Kurulu Üyeleri ve KA-DEF'e bağlı Dernek Başkanları hazır bulundu.

 

 

Ziyarette KA-DEF Hakkında bilgi veren Başkan Bayram Erişgin 60'ın üzerinde derneğin  üye olduğu federasyonun bölgenin en büyük sivil toplum kuruluşu olduğuna değinerek memleketimizin faydası için yapılacak her türlü çalışmada yer almaya çalıştıklarını ifade etti.

 

Osman Kandıra: Bundan böyle KA-DEF ile istişaremiz devam edecektir

 

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Osman Kandıra'da KA-DEF'in çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek büyük bir sivil toplum kuruluşu olarak bölgede önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Kandıra bundan böyle STK'larla istişare ederek hareket edeceklerini ifade ederek KA-DEF'i önemsediklerini bu anlamda irtibat içerisinde olacaklarını vurguladı.

 

 

MHP'nin Samsunun sorunlarını çözüme kavuşturacağına inanıyoruz

 

Ziyarette söz alan dernek başkanları Samsunun sorunlarının MHP'nin katkılarıyla çözüm bulacağına ve bu anlamda emin adımlarla yol alınacağına inandıklarını söylediler.

 

MHP Samsun İl Başkanı Osman Kandıra ziyaretin olumlu geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin ve ziyarete katılan Dernek Başkanlarına teşekkür etti.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.