• Ferrero fındık

Metin Akpınar'dan Erdoğan itirafı

GÜNDEM Haber Girişi : 24 Mayıs 2023 21:08
Metin Akpınar'dan Erdoğan itirafı

Metin Akpınar’dan Erdoğan itirafı! Sosyal medyada gündem oldu

 

yıldız

Ünlü oyuncu Metin Akpınar, 14 Mayıs’ta yapılan ve 28 Mayıs'ta yapılacak seçimlere ilişkin dikkat çeken bir yorumda bulundu. Akpınar'ın sözleri sosyal medyayı salladı.

 

Ünlü oyuncu Metin Akpınar katıldığı Youtube kanalında Cumhur İttifakı ve Başkan Erdoğan'ın farkla önde bitirdiği 14 Mayıs seçimleriyle ilgili gündem olan sözler sarf etti.Akpınar'ın Erdoğan sözleri sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.Baba metaforunun en net Erdoğan'da görüldüğünü belirten Akpınar şöyle konuştu:Seçmenin ideolojisini etkileyecek bir çalışma yapılamadı bunun neticesinde de gene lidere yönelen, ona sığınan, alışık olduğu baba metaforunun da etrafında birleşmeye neden oldu.


ERDOĞAN İTİRAFI11 ilde büyük bir yıkım oldu. Bu şehirleri tekrar ayağa kaldırabilecek kişinin Recep Tayyip Erdoğan ve ekibinin yapabileceği inancı oluştu. Çünkü o bölgede hemen inşaat çalışmaları başladı. Millet İttifakı depremzedelere sadece vaat veriyordu. İktidar orada çalışmalara çoktan başlamıştı. Oylarını iktidara vermeleri gayet normal.Bükemediğin bileği öpeceksin. Başka çaresi yok...

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.