KAVAK KAYMAKAMI İBRAHİM ENGİN ŞENAY HALKI BİLGİLENDİRDİ

SAMSUN HABER Haber Girişi : 27 Mart 2020 14:52
KAVAK KAYMAKAMI İBRAHİM ENGİN ŞENAY HALKI BİLGİLENDİRDİ
Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay Kavak'ta kurulan halk pazarını gezerek vatandaşlara bilgi vererek uyarılara dikkat etmelerini istedi.

KAVAK KAYMAKAMI İBRAHİM ENGİN ŞENAY HALK PAZARINDA HALKI BİLGİLENDİRDİ


Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay Kavak'ta kurulan halk pazarını gezerek vatandaşlara bilgi vererek uyarılara dikkat etmelerini istedi.


Şenay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı pazarcı esnafının aldığı tedbirleri inceleyerek, vatandaşları ve esnafı salgına karşı yetkili makamlar tarafından yapılan uyarıları dikkate almaları konusunda uyardı.


Toplu yaşanılan yerlerde çok daha hızlı yayılan koronavirüs salgınını atlatmak için her türlü sıkı tedbirleri aldıklarını belirten Şenay, vatandaş ve esnafla bir süre sohbet ederek taleplerini dinledi.


Şenay, önceki gün pazarı kapatma kararı aldıklarını ancak daha sonra sebze satış bölümünün açılması yönünde kararı değiştirdiklerini söyledi.


Ziyarete Tarım ve Orman İlçe Müdürü Ergin Taş, Dernekler Müdürü Mustafa Esen, Pazarcılar Derneği Başkanı Erdal Şahin ile belediye görevlileri katıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.