Kavak Belediye Başkanı Alaçam Mahallesi sakinleriyle buluştu

YEREL SEÇİM Haber Girişi : 02 Mart 2015 12:25
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Alaçam mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
İbraim Sarıcaoğlu Alaçam Mahallesinde İstişare Toplantısı Yaptı
 Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Alaçam mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Toplantıya 25. dönem AK Parti Samsun Milletvekili A.Adayı Kerim Taşkıran ve Sanatçı Samsun'lu Fehmi'de yer aldı. 
 
Sarıcaoğlu, Göreve geldikte sonra özellikle köy iken mahalleye dönüşen yerlerde ilk beş yıl içerisinde içme suyu kanalizasyon ve diğer alt yapı çalışmalarının yüzde doksanını bitirmeyi planladıklarını söyledi.
 
Toplantıda söz alan Alaçam mahallesi sakinleri Başkan Sarıcaoğlu'na mahallede yaşadıkları sorunları dile getirdiler.Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu bütün mahallelerde yaşanan su sıkıntısını ve alt yapı eksikliklerini gidereceklerinin müjdesini verdi.
 
Alaçam mahallesi sakinlerinin yoğun ilgisinden memnun olduğunu dile getiren Sarıcaoğlu, "Vatandaşımız bana güveniyor bu güvenlerini boşa çıkarmayacağım elimden gelen tüm imkanları kullanarak mahallelerimizi daha yaşanılabilir bir ortam haline getirmeyi hedefliyoruz.Takdir edersiniz ki bütün bunların halledilmesi için zamana ihtiyacımız var." dedi.

 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.