Ka-def Kadın Kollarından 'Dünya Kız Çocukları Günü' programı

SAMSUN HABER Haber Girişi : 11 Ekim 2022 22:23
Ka-def Kadın Kollarından  'Dünya Kız Çocukları Günü' programı
Emekli Bürokrat Şair ve Yazar Zübeyde Seven Turan ve Zühre Meryem Kaya 11 Ekim Dünya Kız çocukları günü dolayısıyla Ka-def Kadın Kolları tarafından düzenlenen söyleşi programına konuk olarak katıldılar.
Ka-def Kadın Kollarından 'Dünya Kız Çocukları Günü' programı

Emekli Bürokrat Şair ve Yazar Zübeyde Seven Turan ve Yazar Zühre Meryem Kaya 11 Ekim Dünya Kız çocukları günü dolayısıyla Ka-def Kadın Kolları tarafından düzenlenen söyleşi programına konuk olarak katıldılar.

 

 

Kadef Kadın Kolları üyeleri Emekli Bürokrat Şair ve Yazar Zübeyde Seven Turan ve Yazar Zühre Meryem Kayanın sunumunu ilgi ile dinlediler.

 

KA-DEF Kadın kolları Başkanı Mübeccel Taş: Dünya Kız Çocukları Gününü kutladı

 

 

Kadın Kolları Başkanı Mübeccel Taş: “ Kız çocukları bu toplumun temel taşlarıdır. Onlar geleceğin avukatı doktoru mühendisi ve idarecileridir. Dün olduğu gibi bugünde onların yetiştirdiği evlatlar sayesinde ileri hedeflere emin adımlarla yürümekteyiz. Bir toplumun değeri ve geleceği kadına verdiği değerle ölçülür. Bugün programımıza katılan Şair ve Yazar Zübeyde Seven Turan ve Zühre Meryem Kaya’ya ve katılan kadınlarımıza teşekkür ediyor, Dünya Kız çocukları gününüzü tebriki ediyorum” diyerek konuştu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.