• Ferrero fındık

KA-DEF Kadın kollarında değişim

SAMSUN HABER Haber Girişi : 12 Mart 2022 21:31
KA-DEF Kadın kollarında değişim
Mübeccel Taş Kavak Muratbeyli kütüğüne bağlı Rahmetli İlkadım Beld. Bşk.Yrd. Burhan Taş’ın hanımıdır. Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli olmuş. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Mezunu 56 yaşında iki çocuk annesidir.

Kavak Dernekler Federasyonu( KA-DEF) Kadın Kolları Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Seçime tek aday olarak giren Mübeccel TAŞ üyelerin tam desteğiyle Ka-def Kadın Kolları Başkanı seçildi.

yıldız

 

Ka-def Gen.Bşk.Bayram Erişgin “ Kadının toplumdaki yerinin çok önemli olduğunu, siz değerli kadınlarımızla dahada güzel olacağını ve iyi işler yapacağımıza inanıyorum dedi.Biz Ka-def olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını yapan büyük bir aileyiz. Birlikte yol alacağımız, güzel çalışmalara imza atacağımız çok değerli Burhan Taş hocamızın emaneti olan Kadın Kolları başkanımız Mübeccel TAŞ’ı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Şahsım, Kadın Kollarından Sorumlu Bşk.Yrd. Sami Kılıçoğlu Yönetim adına her zaman yanında olduğumuzu bilinmesini istiyorum dedi.

 

Kısaca Mübeccel Taş kimdir:

Mübeccel Taş Kavak Muratbeyli kütüğüne bağlı Rahmetli İlkadım Beld. Bşk.Yrd. Burhan Taş’ın hanımıdır. Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli olmuş. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Mezunu 56 yaşında iki çocuk annesidir. Ka-def kurulduğundan bu yana kadın kolları üyeliğini aktif şekilde devam ettirmiştir.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.