İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VALİ HÜSEYİN AKSOY'U ZİYARET ETTİ

SAMSUN SEÇİM Haber Girişi : 17 Nisan 2014 20:27
İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VALİ HÜSEYİN AKSOY'U ZİYARET ETTİ
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK beraberinde belediye meclis üyeleri ile birlikte Samsun Valisi Sayın Hüseyin AKSOY'u ziyaret etti.
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK ziyarette yaptığı konuşmada,''30 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimleri'nde İlkadım'da yaşayan vatandaşlarımızın teveccühü ile bu göreve geldik. Bu gün belediye meclis üyelerimizle birlikte emirlerini ve tavsiyelerini almak üzere Valimizi ziyarete geldik. Zaman ayırıp bizleri kabul ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyorum.''dedi.

    Vali  Hüseyin AKSOY ziyarette yaptığı konuşmasında,''30 Mart tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler sonrasında İlkadım halkı sizleri seçerek belediyeyi yönetmek üzere beş yıllığına görev verdi. Ben öncelikle başta belediye başkanı olmak üzere bütün meclis üyelerine hayırlı olsun diyorum.

    İlkadım ilçemiz 300 bini aşan nüfus potansiyeli ile  Samsun'un en büyük ilçesi. Nufüs itibari ile baktığımız zamanda ülkemizin en büyük ilçelerinden biri.  Bir çok kurum İlkadım ilçemizde hizmetlerin halka sunuyor. Ticari hareketliliğin önemli bir kısmı da yine bu ilçemizde gerçekleştiriliyor. Dolayısı ile burada verilen hizmetler bir çok  kişi, kurum ve kuruluşu yakından ilgilendiriyor. Bu anlamda yapılacak olan çalışmalarda bizde Valilik olarak bize düşen her konuda  sizlerle beraber olacağız. Çalışmalarınızda sizleri destekleyeceğiz. Hepimizin amacı vatandaşa hizmet etmek. Bizler valilik olarak buradayız. Sizler yerel yönetim olarak buradasınız. Temel amaç halkımıza ve insanımıza  sunulan hizmetin kalitesi ve standardını üst noktalara taşımaktır.

      İlimizde seçim süreci olgun bir havada geçti. Ben seçime katılan bütün vatandaşlarımıza ve adaylarımıza çok teşekkür ediyorum. Huzur ve güven ortamı içerisinde bir seçim yaşadık. Samsun Halkı sizleri gerek belediye başkanı, gerekse meclis üyesi olarak görevlendirdi.  Umarım sizlerde  önümüzdeki beş yılda bu görevi en iyi şekilde yerine getireceksiniz. Temennimiz Samsun'da güzel çalışmaları ve hizmetleri gerçekleştirmektir.''dedi.

     Ziyaretin sonunda İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK, günün anısına Vali  Hüseyin AKSOY'a çeşitli hediyeler sundu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.