• Ferrero fındık

İlçeyi şantiyeye çevirdiği için özür diledi

SAMSUN HABER Haber Girişi : 10 Mayıs 2012 12:04
İlçeyi şantiyeye çevirdiği için özür diledi
Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, Altı mahalle ve 38 sokakta sürdürülen parke çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve alt yapı çalışmalarıyla ilçenin şantiyeyi andıran bir görünüme dönüştüğünü belirterek, "Çivi çakmadık mahalle bırakmadık, ilçemiz şantiyeye dö
 ÖZÜR DİLERİZ İLÇEYİ ŞANTİYEYE ÇEVİRDİK.

Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, Altı mahalle ve 38 sokakta sürdürülen parke çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve alt yapı çalışmalarıyla ilçenin şantiyeyi andıran bir görünüme dönüştüğünü belirterek, "Çivi çakmadık mahalle bırakmadık, ilçemiz şantiyeye döndü, çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" dedi.

yıldız

GÜNÜ DEĞİL GELECEĞİ DÜŞÜNDÜK

Belediye Başkanı Şerif Ün, Kavak Belediyesi'nin ilçede, Altı Mahalle ve 38 sokakta başlatılan hizmetleri ve yaptığı alt ve üst yapı çalışmaları hakkında Denge Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Başkan Ün, göreve geldiğimiz bu ana kadar hizmet noktasında "çivi çakmadık mahalle bırakmadık" .Her yatırımda günü kurtarmaktan öte geleceği düşünerek çalışma yaptıklarını söyledi. Büyük bir özveriyle çalışan belediye personelinin her gün bir caddenin sorunlarının tamamladığını anlatan Başkan Ün, "Ekiplerimizin özverili çalışmaları sonucu altyapı yani bordür ve parke çalışmalarıyla hedefimizi büyüttük. Her hafta bir mahallede parke döşeniyor Buna rağmen çalışmaların yüzde 60'ı tamamlandı." dedi. Parke taşlarla yenilenen ve asfaltlanan cadde ve sokakların daha modern bir görünüme kavuştuğunu ifade eden Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, İlçedeki tüm mahallelerde ki ara sokak ve yollarda parke taşı çalışması yapacaklarını söyledi.

ÇİVİ ÇAKMADIK MAHALLE BIRAKMADIK, İLÇE ŞANTİYEYE DÖNDÜ

 Başkan Ün, İlçe halkının özverisi ile çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor. Allah’ın izni ile  “ilçede çivi çakılmadık mahalle ve parkesi tamamlanmayan mahalle” kalmayana kadar yüksek tempo ile çalışmalarımız devam edecektir. Kavak'ta göreve geldiğimizden bu yana kadar gerek hizmet gerek se istihdam yönünde çalışmalarımız devam edecektir."dedi.“İfade ettiğimiz çalışmalar çaktığımız çivilerin ta kendisidir” diyen Başkan Ün, Kalizasyon, asfalt yama ve park çalışmaları ilçemizin dört bir yanında sürüyor. Çivi çakmadık mahalle bırakmadık, nerdeyse ilçemiz şantiyeye döndü, her mahallede bir çalışma var” şeklinde konuştu. İşte bu faaliyetlerimiz her mahalleye nasıl çivi çakıldığının bir göstergesidir. Biz çivi çakmakla yetinmedik fazlasını yaptık. Hizmetlerimizi daha büyük çivilerle sürdürmeye ve halka anlatmaya devam edeceğiz.

VATANDAŞLARIN KATKISI BEKLENİYOR

 Ayrıca ilçemizi şantiyeyi arındırır bir görünüme dönüştürecek kadar yoğun sürdürdüğümüz çalışmalar tamamlanıncaya kadar çevreye verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı tüm halkımızdan özür dileriz.”dedi. Belediye Başkanı Şerif Ün, şikâyetleri ve talepleri dinledikten sonra, ileriki günlerde bizzat halkın görüşünü almak üzere esnafı dolaşacağını, sorunların giderilmesi için farklı görüş ve düşünceleri olan vatandaşlardan katkı beklediğini ifade etti.

 Ramazan AKSOY

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.