Hedef ; Yeni Türkiye'ye ayak uydurabilen bir Kavak

SAMSUN HABER Haber Girişi : 08 Kasım 2016 19:48
Kavakta seçkin ve saygın kanaat önderlerinin biraraya gelerek oluşturdukları birlik ve beraberlik platformu çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor.
 KAVAKTA OLUŞTURULAN BİRLİK VE BERABERLİK PLATFORMU KARARINI VERDİ
KALDIĞIMIZ YERDEN YOLA DEVAM

Kavakta seçkin ve saygın kanaat önderlerinin biraraya gelerek oluşturdukları birlik ve beraberlik platformu çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor.

KAVAK'TA TEMSİL SORUNU VAR
HERKES GELDİĞİ YERİ VE YAPTIĞI GÖREVİ BİLECEK

Kavak'ın geleceği için emin adımlarla hep birlikte daha güzel günlere yürümeyi hedeflediklerini söyleyen katılımcılar : "Kavak hak ettiği günlere ve yere kavuşacaktır. Kavakta yeniden birlik beraberlik ve kardeşlik hakim olacaktır. Bu oluşumda kesinlikle bencilliğe ayrımcılığa ve egoya yer yoktur. Her şey daha güzel Kavak için sloganıyla yola çıktık. Kavak'ı birbirleriyle tartışan çelişen yapıdan kurtarıp birbiri için çalışan ve yarışan yeni eserler üreten anlayışı getireceğiz. Kendini düşünen değil milletini düşünen anlayışın peşindeyiz. Biz dünden bugüne "Beraber yürüdük bu yollarda, birlikte ıslandık yağan yağmurda" diyerek geliyoruz. Yağmur dindikten sonra kendilerine yer arayıp bulanlar bizim aramızda barınamazlar. Bu dava başladığı ilk günkü samimiyete muhtaçtır.Kavakta devam eden temsil sorununa da bir çözüm getireceğiz." dediler.

Bu hareket Kavakta değişimin ayak sesleri olarak yorumlanıyor. 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.