• reklam

Hastanede iletişim konferansı

TARİH Haber Girişi : 26 Nisan 2012 09:59
Hastanede iletişim konferansı
Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde "İnsan, iletişim ve Yaşam" konulu konferans düzenlendi.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde "İnsan, iletişim ve Yaşam" konulu konferans düzenlendi.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Psikolog Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu katıldı. Konferansa Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. S.Sırrı Kılıç, Final Okulları Genel Müdürü Cengiz Karaca, başhekim yardımcıları, doktorlar ve hastane çalışanları katıldı. Cüceloğlu, konferansta yaptığı konuşmada esprileri ile katılımcıları uzun süre güldürdü. Zemin ve algılama ve iletişim ile ilgili çeşitli bilgiler veren Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, "Zemin algılamayı belirler. Zemin değişmeden algı değişmez. Paylaşılan zeminler kadar iletişim kurabiliriz. Müşterek zeminler bir aileyi ve bir kurumu tanımlar. Bir evlilikte insan insanca konuşamıyorsa o evlilik bitmiştir. İyi kültür de kötü kültür de nesilden nesle devam eder. Her insanın iç ve dış dünyası vardır" diyerek çeşitli konularda bilgiler verdi.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. S.Sırrı Kılıç, Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ile katkılarından dolayı Feza Okulları Genel Müdürü Cengiz Karaca'ya plaket takdim etti.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.