GAZETECİ YAZAR OSMAN KARA'DAN GÜZEL HABER VAR

SAMSUN HABER Haber Girişi : 18 Mart 2018 21:33
Sağlık sorunları sebebiyle ÖMÜ Kardiyoloji Servisine kaldırılan Gazeteci Yazar Osman Kara dostlarına selam iletti.
GAZETECİ YAZAR OSMAN KARA'DAN GÜZEL HABER VAR


Sağlık sorunları sebebiyle ÖMÜ Kardiyoloji Servisine kaldırılan Gazeteci Yazar Osman Kara dostlarına selam iletti.

Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven, Başkan yardımcısı Doğan Kan Yönetim kurulu Üyeleri Ahmet Köksal ve İhsan İde OMÜ Kardiyoloji servisinde tedavi gören Samsunun sevilen isimlerinden ve duayen gazeteci Osman Karayı ziyaret ederek sohbette bulundular.

Yüksek tansiyon ve burun kanaması sorunuyla hastaneye kaldırılan Osman Kara durumunun ciddi manada düzeldiğini ifade ederek, anjiyo olacağını ve anjiyodan sonra da taburcu edilmeyi beklediğini söyledi.

OSMAN KARA'DAN DOSTLARINA SELAM VAR
Gazeteci Yazar Osman Kara, hastaneye yatışımdan itibaren arayan ilgilenen bizzat ziyaretime gelen daha doğrusu bu durumumu paylaşmaya çalışan dost ve sevenlerime çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda iyileşip tekrar aralarına katılmayı arzu ediyorum. Hepsine ayrı ayrı selamlarımı iletiyorum dedi.

Refakatçi olarak eşinin yanından ayrılmayan Zülal (Kara) Hanım da Osman Kara'nın her geçen gün daha iyiye gittiğini eskisinden daha sağlıklı olacağını ümit ettiğini söyledi.

SAMSUN YAZARLAR DERNEĞİ BAŞKANI AHMET SEVEN: AYNI ZAMANDA DERNEĞİMİZİN DE ÜYESİ OLAN OSMAN KARA AĞABEYİMİZİ ÇOK İYİ GÖRDÜK. EN KISA ZAMANDA YİNE ARAMIZDA OLACAK 

Osman Kara Samsunda kalem ve kelamıyla kalem efendisi olarak duayen gazetecilerden birisi olarak tanınıyor. Okurları bir an evvel sağlığına kavuşup yazılarıyla buluşmanın heyecanını çektiklerini söyleyerek sağlığı için duacıyız diyorlar.  
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.