• İHSANBAŞKAN
SAMSUN HABER Haber Girişi : 23 Ocak 2023 18:44

Gazeteci Mehmet Yazıcı İsmail Küçükkaya ile 'Yeni Bir Sabah' Programının konuğu oldu

Gazeteci Mehmet Yazıcı  İsmail Küçükkaya ile 'Yeni Bir Sabah' Programının konuğu oldu
Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı Halk TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile 'Yeni Bir Sabah' Programının konuğu oldu.

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı Halk TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile 'Yeni Bir Sabah' Programının konuğu oldu.

 

 

AVKON bileşeni Dijital Medya Federasyonu (DİMEF) Kurucularından, Samsun Gazeteciler Cemiyeti’nin Başkanı Mehmet Mehmet Yazıcı, Milli mücadele 100. Yıl Ödülleri Töreni, TİMEF VII. Anadolu Medyası Çalıştayı ve TDGF Ödüllü Belgesel Filmleri Samsun Gösterimi kapsamında, Halk tv’de İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah programındaydı.

 

Yoğun programları nedeniyle 7 Ocak’ta Samsun Sheraton’daki geceye katılamayan Küçükkaya’ya “Yılın Gazetecisi Ödülü”nü canlı yayında takdim etti. Düzenledikleri etkinliklerle ile ilgili de kısaca bilgi veren Yazıcı, “İnternet Haber Gazeteciliği ile ilgili TBMM ve Basın İlan Kurumu (BİK) üzerinden yapılan düzenlemenin, Anadolu’da İnternet Gazeteciliğinin ve dolayısıyla çok sesliliğin sonunu getireceğini söyledi. Yazıcı; “1 Nisan 2023’de ilgili yasa yürürlüğe girdiğinde, Anadolu’da İnternet Gazeteciliği yapan yüzlerce Haber Sitesi yayınlarına son vermek zorunda kalacak” şeklinde konuştu.

 

 

 Anadolu’dan Yayın yapan İnternet Haber Gazetelerinin ve gazetecilerinin sorunlarına değinen sevgili dostumuz Yazıcı’ya, Sn. İsmail Küçükkaya’ya ve Halk tv’ye teşekkür ederiz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.