Bursa Samsun Tanıtım Günlerine Keşkekli Davet

SAMSUN HABER Haber Girişi : 04 Mayıs 2016 18:26
Bursa'da yapılan Samsun Tanıtım Günleri öncesinde Bursa Samsun Dernekler Federasyonu tarafından şehrin önemli caddelerinde halka keşkek dağıtılarak vatandaşlar davet edildi.
SAMSUN GÜNLERİNE KEŞKEKLİ DAVET

Bursa'da yapılan Samsun Tanıtım Günleri öncesinde Bursa Samsun Dernekler Federasyonu tarafından şehrin önemli caddelerinde halka keşkek dağıtılarak vatandaşlar davet edildi.


Bursa Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Savaş Otruş ve Bursa Yaşar Doğu Tanıtım ve Kültür Derneği Başkanı Dursun Koç keşkek dağıtımını STK' temsilcileriyle birlikte gerçekleştirdiler.

Yüzlerce vatandaşa ikram edilen keşkekler halktan tam not alırken öte yandan da görevliler broşür dağıtarak Samsun Tanıtım Günlerine davette bulundular.

Samsun İl ve İlçelerinden çok sayıda Belediye Kaymakamlık Kamu Kurum ve Kuruluşları ile birlikte Sivil Toplum Kuruluşları Samsun tanıtım Günlerinin yapılacağı alanda stantlarını kurarak yörelerinin kültürel zenginliklerinin tanıtımını gerçekleştirmeye başladılar.

Samsunun kültür ve turizmine Bursa'dan katkı sağlıyoruz

Dursun Koç 'Bizim kültürümüzde ikram vermek adettir. Bizde Bursa'da Samsun Kültür ve Turizmine katkı sağlamak aynı zamanda da Bursa'da yaşayan hemşehrilerimize Samsun hasreti gidermek için önemli bir çalışmayı gerçekleştirdik. İlk gün dağıttığımız keşkekler vatandaşlarımızdan büyük beğeni topladı. Tanıtım günleri ekseninde birlik ve beraberliğimizi de perçinlemiş oluyoruz. Bu vesile ile başta tüm Bursa'da yaşan Samsunlu hemşehrilerimiz olmak üzere tüm Bursalıları  etkinliğimize davet ediyorum. Gelin birlik olalım. Bir olursak diri oluruz iri oluruz. daha güçlü oluruz' dedi.Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.