Bu sosyal medya ahlaksızına cezası verilsin

GÜNDEM Haber Girişi : 08 Haziran 2022 22:23
Bu sosyal medya ahlaksızına cezası verilsin Ahlaksıza kapı açan hastane kapatılmalı

İnsanlığın yüz karası

Bu sosyal medya ahlaksızına cezası verilsin

 Ahlaksıza kapı açan hastane kapatılmalı

Topluma kötü örnek oldu, anneliği çiğnedi, çocuğu kulandı...

Bunun bir cezası yok mu?

 

Aylardır sosyal medyada hamile olduğunu söyleyen Mükremin Gezgin isimi trans birey, dün bir hastanede kucağında bebekle videolar yayınlayıp doğum yaptığı iddia etti. Sosyal medyanın gündemine yerleşen paylaşımların ardından hem çekim yapılmasına izin veren hastane yönetimine hem de fenomene tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. Birçok kullanıcı da TikTok'un kapatılması için peş peşe paylaşımlar yapmaya başladı.

 

HAMİLEYİM DİYEN ERKEK DOĞURDU MU?

Sedye üzerinde doğumhaneden çıkarken çektirdiği videosunu paylaşan Gezgin, "Hoş geldin hayatım Onur'um. Kurtuldum sonunda" notunu yazdı. Fenomenin kısa sürede 7,4 milyon izlenen videosu Twitter'da gündem oldu. Bununla da yetinmeyen fenomen, hastane odasını süsleterek bir bebekle peş peşe videolar yayınladı.

 

FENOMEN VE HASTANE YÖNETİMİNE TEPKİ YAĞIYOR

Twitter'da gündem olan videoların ardından fenomene ve videoların çekilmesine izin veren hastane yönetimine tepki yağmaya başladı. Hastanenin kapatılması gerektiğini savunan binlerce sosyal medya kullanıcısı, videolarda yer alan bebeğin de devlet korunmasına alınması gerektiğini söyledi.

Etiketler : sosyal medya
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.