BEM-BİR-SEN Samsun’da örnek faaliyetlere imza atıyor

SAMSUN HABER Haber Girişi : 02 Aralık 2021 13:24
BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Sendikal faaliyetler çerçevesinde Ordu Bem Bir Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar ve işyeri temsilcisi Sinan Amanvermez ile birlikte Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

BEM-BİR-SEN Samsun’da her alanda kendini hissettiriyor


BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Sendikal faaliyetler çerçevesinde Ordu Bem Bir Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar ve işyeri temsilcisi Sinan Amanvermez ile birlikte Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’ı makamında ziyaret etti.


Ziyaret Terme Belediye Başkan Yardımcıları, Birim amirleri ve üyeleriyle devam etti.


Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Gayretli, ziyaretlerin ardından Bem Bir Sen gönüllüleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.


Terme Belediyesi Başkan ve Personeli Bem-Bir-Sen’in yemeğinde buluştu


Yemeğe Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Ordu Bem Bir Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar, Büyükşehir Belediyesi Terme Şube Müdürü Mevlüt Şengül, SASKİ Genel Müdürlüğü Terme Şube Müdürü Hasan Özden ve personelleri ile Terme Belediyesi personelleri de katıldı.


Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli yemeğin ardından yaptığı konuşmada, “Bem Bir Sen’li olmanın Onurlu ve dik duruşu ile üyelerimize önemli kazanımlar elde ederek her geçen büyüyen bir aileyiz. Böylesi büyük bir ailenin parçası olmak ve üyelerimizin talep, istek ve önerilerini yerinde almak için ziyaretlerimize devam etmekteyiz” dedi.


Gayretli konuşmasını şöyle sürdürdü:


Masa başında değil, çalışan arkadaşlarımızı yerinde ve sahada ziyaret etmekteyiz. Bizler için gece gündüz demeden çalışan memur arkadaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmak şahsım sendikam adına büyük onurdur. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde sendikal kazanımlarımız ve çalışmalarımız hakkında üyelerimizi bire bir bilgi paylaşımında bulunduk. Düzenlediğimiz yemeğe katılarak bizleri onurlandıran Belediye başkanı Sn. Ali Kılıç beye, Ordu Bembirsen Şube Başkanı Rahmi Çakar’a, Terme SASKİ Müdürü Hasan Özden'e, Büyükşehir Belediyesi Şube Müdürü Mevlüt Şengül'e ve katılan üyelerimize teşekkür ediyorum.


Terme Belediye Başkanı Başkan Ali Kılıç’tan Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretliye teşekkür


Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ise yaptığı konuşmada ; “Sendikal faaliyetleri her zaman önemsiyorum. Çalışanlarımızın haklarının gözetilmesi bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor. Samsun’un bu güzel ilçesi Terme için 7/24 görev yapan tüm mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyor, Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanımız Savaş Gayretli’ye ziyareti ve düzenlediği organizasyon teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.