BEM-BİR-SEN'den SAMULAŞ'a ziyaret

SAMSUN HABER Haber Girişi : 09 Eylül 2021 10:03
BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı’yı ziyaret etti.

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı’yı ziyaret etti.


Ziyarette başarılı çalışmalarıyla SAMULAŞ’ın kurumsal yapısına önemli katkıda bulunmasıyla dikkat çeken Tamgacı çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Bir Samsun Sevdalısı olarak bilinen Enver Sedat Tamgacı daha önce şehrimizi il dışında yaptığı görevlerde en iyi şekilde temsil etmekle biliniyor. Yaptığı görevlerde başarılarıyla göz dolduran Tamgacı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından SAMULAŞ’ın başına getirilmişti.


BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli: "SAMULAŞ Genel Müdürü Sn. Enver Sedat Tamgacıyı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulunduk. Sn. Genel Müdürümüzün başarılı bir geçmişi var. Bunu SAMULAŞ’a da taşıdığını görüyoruz. Kendisine hem başarılarının devamını hem de teşekkürlerimizi ilettim” diyerek konuştu.


 SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı’da:  "BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretlinin ziyaretinden büyük mutluluk duydum. Samsuna olan sevdamız bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Bu hususta gördüğümüz ilgi ve desteklerden motive oluyoruz. Bende Sendikal çalışmalarda başarılar diliyorum” diyerek konuştu. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.