BEM-BİR-SEN Akademi Eğitim Toplantısı Antalya’da başladı

SAMSUN HABER Haber Girişi : 22 Kasım 2021 11:31
BEM-BİR-SEN Akademi Eğitim Toplantısı Genel Merkez Yöneticileri İl Başkanları ve Yönetim Kurullarının katılımıyla Antalya’da başladı.

BEM-BİR-SEN Akademi Eğitim Toplantısı Genel Merkez Yöneticileri İl Başkanları ve Yönetim Kurullarının katılımıyla Antalya’da başladı.


Değerlere dayalı akademik sendikacılık anlayışıyla Büyük Bem-Bir-Sen Ailesi Antalya’da bir araya geldi.


Bem Bir Sen’den yapılan açıklamada: İlkelerimizin fikirden fiile taşımak adına Şube/İl Teşkilatlarımız, İşyeri Temsilcilerimizin katılımıyla Bem-Bir-Sen Akademi hayata geçiyor. Genel Merkez Yöneticilerimiz, Türkiye’mizin dört bir yanından gelen, Şube/İl Yönetimimiz ve İşyeri Temsilcilerimizin katılımı ile başladı denildi.


“Bem-Bir-Sen Akademi” açılış konuşmaları Genel Merkez yönetim Kurulu Üyelerinin konuşmalarıyla başladı.  Genel Başkan Danışmanız Tarkan Zengin, 'Kamu Sendikacılığında Etkili Olmak' konulu bir seminer verdi.


Toplantıya Samsun Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Savaş Gayretli’de katıldı


BEM-BİR-SEN Akademi Eğitim Toplantısına Samsun’dan da çok sayıda katılım oldu. Samsun Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Savaş Gayretli ’de toplantıya katıldı. Gayretli BEM-BİR-SEN Akademi Eğitim Toplantısının çok faydalı olacağına inandığını ifade ederek, BEM-BİR-SEN ailesine hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.