BAŞKAN ŞEREF EROĞLU VALİ VASİP ŞAHİN'İ ZIYARET ETTİ

SPOR Haber Girişi : 15 Kasım 2021 19:51
6 Kasım tarihinde yapılan genel kurulda Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı seçilen Şeref Eroğlu Ankara Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti.

BAŞKAN ŞEREF EROĞLU ANKARA VALİSİ VASİP ŞAHİN'İ ZIYARET ETTİ


6 Kasım tarihinde yapılan genel kurulda Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı seçilen Şeref Eroğlu Ankara Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti. 


Oldukça samimi bir ortamda  gerçekleşen ziyarette Başkan Şeref Eroğlu Türkiye Güreş Federasyonun yeni seçilen yönetimi ve  çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


Vali Şahin ise Ata sporumuz olan Güreş branşını yakından takip ettiğini belirterek "Güreş bizim ata sporumuz. Dolayısıyla her zaman büyük başarılar bekliyoruz. Avrupa, dünya şampiyonu ve Olimpiyat ikincisi olan, güreşin içinden gelen Şeref Eroğlu ile daha büyük başarıların elde edileceğine, güreşin yeni bir ivme kazanacağına inanıyorum. Göreve yeni seçilen başkan Şeref Eroğlu ve yönetimine başarılar diliyorum. Bizler de her zaman Türk Güreşinin yanında olduğumuzu ve her türlü desteği vereceğimizi belirtmek istiyorum" dedi. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu "Ankara şehrimize büyük hizmetlerde bulunan Sayın Valimizi ziyaret ettik ve yeni seçilen yönetim hakkında bilgilendirdik. Türk Güreşine olan İlgi ve alakaları, samimiyeti dolayısıyla sayın valimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.