ASİYAD'tan KA-DEF'e ziyaret

Ankara Samsun Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Osman Yılmaz Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

Samsuna bir dizi ziyaret programı düzenleyen ASİYAD Yöneticileri KA-DEF ziyaretinden memnun olduklarını dile getirdiler.  Ankara Samsun Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Osman Yılmaz Yurtiçi ve Yurtdışındaki Samsunluların sanayi, ticari, ekonomik, eğitim ve kültür düzeylerini geliştirmek, teknoloji, sermaye, fikir alışverişinde bulunmak koordinasyonu sağlamak daha ileri bir düzeye ulaşmalarına yardımcı olmak için çalıştıklarını söyledi.

 

 

Ka-def Genel Başkanı Bayram Erişgin’de Federasyon ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Ziyaret sonunda 18 Aralıkta Ankara’da yapılacak Gençlik Buluşması Şölenine Ka-def Başkanı Bayram Erişgin ve Yönetim Kurulunu davet ettiler.

 

 

Ankara Samsun Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Osman Yılmaz’a Yaşar Doğu Kitabı

 

Ankara Samsun Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Osman Yılmaz’a ziyaret anısı olarak Samsunumuzun gururu Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Yaşar Doğu’nun hayatının anlatıldığı kitap, Kitabın yazarı ve Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven ile birlikte hediye edildi.

 

  • 3 / 1 ASİYAD'tan KA-DEF'e ziyaret 0

  • 3 / 2 ASİYAD'tan KA-DEF'e ziyaret 1

  • 3 / 3 ASİYAD'tan KA-DEF'e ziyaret 2

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.