AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Kavak'ta moral depoladı

SAMSUN HABER Haber Girişi : 05 Ağustos 2022 15:15
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı beraberinde Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Onur Bakır ile birlikte İlçe pazarını ziyaret ederek esnaflarla tek tek görüşüp sohbet etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Kavak'ta moral depoladı

 

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı beraberinde Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Onur Bakır  ile birlikte İlçe pazarını ziyaret ederek esnaflarla tek tek görüşüp sohbet etti.

 

Kırcalı: “Kavak Belediye Başkanımız İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti İlçe Başkanımız Onur Bakır  ile birlikte Kavak'ta Hemşehrilerimizle yüz Yüze, Gönül Gönüle” aziz milletimizle buluşup, gönül köprülerimizi perçinledik. Kavak Halk Pazarını ziyaret ederek esnafımıza hayırlı işler dileklerimizi iletip, alışveriş yapan hemşehrilerimizle hasbihal ettik. İlgi ve teveccühlerinden  dolayı çok memnun oldum. Çalınmadık kapı dokunulmadık el ve gönül kalmayıncaya kadar yola devam" diyerek konuştu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.