reklam
28 Eylül 2021 Salı
Anasayfa > GÜNDEM > 28 Şubatçılarının projesi Madımak Oteli acısı dinmiyor

28 Şubatçılarının projesi Madımak Oteli acısı dinmiyor

02.07.2021 13:09 12 14 16 18 yazdır
Sivas’ta Madımak Oteli yangınını 28 Şubata zemin hazırlayanlar gerçekleştirmiştir. 28 Şubatın altyapısını hazırlayan zihniyet acımasızca aydın insanlara kıymış onların üzerinden siyaset yapmaya kalkmıştır.
28 Şubatçılarının projesi Madımak Oteli acısı dinmiyor

 Madımak Otelinde hayatlarını kaybedenlerin acısı dinmiyor  


Sivas’ta Madımak Oteli yangınını 28 Şubata zemin hazırlayanlar gerçekleştirmiştir. 28 Şubatın altyapısını hazırlayan zihniyet acımasızca aydın insanlara kıymış onların üzerinden siyaset yapmaya kalkmıştır. Olaylar incelendiğinde bunun kesinlikle bir proje olduğu görülmektedir. Ne yazık ki aradan geçen bunca yıla rağmen bu gerçeği göremeyen veya görmek istemeyenler vardır. Eğer bu gerçeği göremezseniz canilerin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz. Ülkemizde sağ sol kardeş kavgasını körüklemek isteyenler bu defa kendilerine madımak otelini seçmişlerdir. Bu olaylar günlerce tartışılmış netice olarak bunun 28 Şubat Hazırlık süreci olduğu ortaya çıkmıştır. 

Etiketler : Madımak Oteli
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri