12 Temmuz 2020 Pazar
Anasayfa > SAMSUN HABER > İŞE GİTMEDEN MAAŞ ALMA DEVRİ SONA ERDİ

İŞE GİTMEDEN MAAŞ ALMA DEVRİ SONA ERDİ

30.08.2019 18:45 12 14 16 18 yazdır
Samsun’un Bafra ilçesinde, 31 Mart Yerel Seçimlerinde AK PARTİ Bafra Cumhur İttifakı Adayı Hamit Kılıç, yüzde 64.70 oy olarak Bafra Belediye Başkanı olmuştu. Göreve gelir gelmez çalışmalara başlayan Kılıç, birçok kişinin belediyeye uğramadan maaş aldığı
İŞE GİTMEDEN MAAŞ ALMA DEVRİ SONA ERDİ

İŞE GİTMEDEN MAAŞ ALIYORLAR, HELAL LOKMADAN SÖZ EDİYORLAR


Samsun’un Bafra ilçesinde, 31 Mart Yerel Seçimlerinde AK PARTİ Bafra Cumhur İttifakı Adayı  Hamit Kılıç, yüzde 64.70  oy olarak Bafra Belediye Başkanı olmuştu. Göreve gelir gelmez çalışmalara başlayan Kılıç, birçok kişinin belediyeye uğramadan maaş aldığını ve Çalışanların yıllık izine çıkmadıklarını tespit etti ve çalışmalara başladı.


15 YILDIR İŞE GELMEDEN MAAŞ ALANLAR VAR


İşe gitmeden maaş alıp insanlık dersi verenler var 


31 Mart Seçimlerinden sonra Aralıksız Çalışmalara devam eden  Başkan Kılıç,Bafra Belediyesinde 10,15 Yıldır işe gelmeden maaş alan Memurları göreve çağırdı.YA İŞİNİZİN BAŞINA DÖNÜN YADA EMEKLİ OLUN


Edindiğimiz bilgilere göre Başkan Kılıç,ın Bafra Beledisinde 10,15 Yıldır işe gelmeden Maaş alan Memurlarına, ya işinizin başına dönün  yada emekli olun dediği iddia edildi. Başka’nın bu kararlı çıkışına karşı 3 Memur  bize 10,15  yıldır ne iş yapacağımız söylenmedi.Bize görev verilirse biz çalışmaya hazırız dedikleri iddia edildi.

BAŞKAN KILIÇ,MEMURLARA GÖREV VERDİ


10,15 Yıldır işe gelmeden maaş alan 4 Memurdan birisi emekli olmak isterken diğer  3 Memur  ise çalışmaya başladı.

Hüsnü Aydemir,Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelli Koordinasyon Merkezine

Levent Emirza,İşletme iştiraklar Müdürlüğü Bilgi Teknoloji evine

Mevlüt Erol,Park ve Bahçeler Müdürlüğüne verildi.


500 GÜN YILLIK İZNİ OLANLAR VARDI

Bafra Belediyesinde uzun yıllar yıllık izin kullanmayanlar Başkan Kılıç’ın talimatıyla teker teker yıllık izine ayrılıyor.


MECLİSTE KONUŞMUŞTU..


Başkan Hamit Kılıç,Haziran 2019 Belediye Meclisinde yapmış olduğu konuşmasında konuya açıklık getirmişti.


Kılıç,Belediyede 500 gün yıllık izni  alacaklı olan personeller vardı.Bunlar Emekli olduğu zaman,  Bafra Belediyesinden kullanmadıkları izinler için para talep edeceklerdi.Bu da Bafra Belediyesine büyük bir maddi külfet getiricekti.Bizde sırayla izin kullanmayan personele izin kullandıttırıyoruz demişti.Bafra Belediyesinde uzun yıllar yıllık izin kullanmayanlar Başkan Kılıç’ın talimatıyla teker teker yıllık izine ayrılıyor.

MECLİSTE KONUŞMUŞTU..

Başkan Hamit Kılıç,Haziran 2019 Belediye Meclisinde yapmış olduğu konuşmasında konuya açıklık getirmişti.

Kılıç,Belediyede 500 gün yıllık izni  alacaklı olan personeller vardı.Bunlar Emekli olduğu zaman,  Bafra Belediyesinden kullanmadıkları izinler için para talep edeceklerdi.Bu da Bafra Belediyesine büyük bir maddi külfet getiricekti.Bizde sırayla izin kullanmayan personele izin kullandıttırıyoruz demişti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri