reklam
27 Ocak 2022 Perşembe
Anasayfa > DERNEK-SENDİKA > Öz Sağlık İş Temsilciliğinin kurum ziyaretleri devam ediyor
Öz Sağlık  İş Temsilciliğinin kurum ziyaretleri devam ediyor

Öz Sağlık İş Temsilciliğinin kurum ziyaretleri devam ediyor

26.07.2017 22:50 12 14 16 18 yazdır
Öz Sağlık İş Samsun İl Temsilciliği kurum ziyaretleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı'yı makamında ziyaret etti.
Öz Sağlık  İş Samsun İl Temsilciliği kurum ziyaretleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı'yı makamında ziyaret etti. 


Öz Sağlık  İş Samsun İl Temsilcisi Muhiddin Sever  Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı'yı  makamında ziyaret ederek sorunlar hakkında bilgi aldı. Ziyarette İl Temsilcisi Muhiddin Severin yanısıra yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı ziyarette biz bir aileyiz. Sorunlarımızı birlikte masaya yatırıp çözüm yolları aramaya çalışırız dedi. Tekin Balcı Öz Sağlık  İş Samsun İl Temsilcisi Muhiddin Sever  ve yönetiminin ziyaretinden memnun olduğunu da dile getirdi.

Öz Sağlık  İş Samsun İl Temsilcisi Muhiddin Sever'de ziyaretin olumlu geçtiğini ifade ederek ; Temsilcilik olarak ilgili kurumlarımızı ziyaret ederek yerinde çözüm arıyoruz. Maksadımız  işkolumuzda birebir görüşmeler yaparak sorunlarımıza birlikte çözüm yolları aramaktır. Bugün Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcıyı ziyaret ettik. Ziyaretimiz son derece olumlu geçti. Kendisine teşekkür ediyorum dedi. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri