İlkadımda asfalt ve kaldırım çalışmasına devam

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, haftada bir mahalle programı kapsamında Zeytinlik Mahallesi’nde asfalt ve kaldırım çalışması başlattı
İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, haftada bir mahalle programı kapsamında Zeytinlik Mahallesi’nde asfalt ve kaldırım çalışması başlattı

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Zeytinlik Mahallesi’nde asfalt dökme, yaya kaldırımı ve kilitli taş çalışması başlattı. Odabaşı ve Birlik Sokak’a giren ekipler gerekli görülen yerlere asfalt dökerek aynı zamanda kaldırımları da yeniledi. Teknik ekiplerin sürekli kontrollerde bulunduğu sokak yenileme çalışmasının mahallenin diğer sokaklarında da devam edeceği bildirildi. “ Haftada 1 Mahalle ” sloganı adı altında her hafta bir mahallede genel bir onarım ve yenileme çalışması yapan İlkadım Belediyesi bu hafta Zeytinlik Mahallesi’nin sorunlarını ele aldı. 

Haftada bir mahalle programlarında cadde ve sokakları hedef aldıklarını dile getiren İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürü Cemil İçel, ” Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda ekiplerimizin belirlediği sokaklarda birtakım yenileme ve onarım çalışması başlattık. Asfalt, kilitli taşlı yaya kaldırımı gibi çalışmalarla sokaklarımızı yenilemekteyiz. İlçemizin bütün mahallelerinde bir hafta kalarak kademeli bir şekilde  eksiklikleri gideriyoruz. Bu hafta Zeytinlik Mahallesi’nin sorunlarını çözüme kavuşturduk. “ ifadelerini kullandı. 


08.06.2012 21:47
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.