reklam
22 Ocak 2022 Cumartesi
Anasayfa > EKONOMİ > İhlas Finans mağdurları alacaklarının ödenmesini bekliyor

İhlas Finans mağdurları alacaklarının ödenmesini bekliyor

02.06.2021 16:14 12 14 16 18 yazdır
Tasfiye edilmesiyle birlikte 222 bin 298 hak sahibine yaklaşık 676 milyon dolar ve 245 milyon Euro borç bırakan İhlas Finans, son 4 yıldır ödemeleri ise tamamen kesmiş durumda.
İhlas Finans mağdurları alacaklarının ödenmesini bekliyor

 İHLAS FİNANS MAĞDURLARI PARALARININ ÖDENMESİNİ BEKLİYOR


Keşke Mukaddesatı kullanmasaydınız. İşte o zaman size kimse inanmazdı. Binlerce insanın intiharını ailelerin ayrılıp ocakların sönmesine sebep oldunuz. Dünyanızı da ahiretinizi de kararttınız. Bu insanlar size helal-haram hassasiyeti ile geldiler. Bugün birçoğu aramızda yoklar. Haklarını helal etmeden ayrılıp gittiler. Şimdi yapacağınız tek şey var kime borcunuz var ise onları arayın tespit edin ve ödeyin. Yoksa mezarda bile olsanız beddua alacak azaptan kurtulamayacaksınız. İhlas samimiyet güven ve itimat edilecek anlamını taşıyor. Keşke bu kelimeyi kullanmasaydınız.


Tasfiye edilmesiyle birlikte 222 bin 298 hak sahibine yaklaşık 676 milyon dolar ve 245 milyon Euro borç bırakan İhlas Finans, son 4 yıldır ödemeleri ise tamamen kesmiş durumda.


               Yatırdıkları parayı 15 yıldır geri alamayan İhlas Finans Mağdurları paralarının 15 yıllık gecikme tazminatları ile tahsil edilmesini bekliyor.


"Parasını alamadan vefat eden binlerce İhlas Finans mudisi var. Üzüntüden kanser olanından tutun da, parasını alamadığından dolayı hacca gidemeyen, evsiz ve işsiz kalan binlerce mağdur var

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri