Aksa Karadeniz Makina Samsun Genel Merkez Binası açıldı

FİRMALAR Haber Girişi : 26 Mayıs 2015 09:24
Karadeniz Bölgesi'nde kesintisiz güç kaynakları ve jeneratörlerin satış ve servisini kurumsal bir çatı altında yapan Karadeniz Makina, Samsun'da bulunan genel merkez ve showroom binasını törenle açtı.
Karadeniz Bölgesi'nde kesintisiz güç kaynakları ve jeneratörlerin satış ve servisini kurumsal bir çatı altında yapan Karadeniz Makina, Samsun'da bulunan genel merkez ve showroom binasını törenle açtı. 

Samsun-Ordu karayolu üzerinde Tekkeköy ilçesinde yer alan genel merkez binasının açılışına siyasiler, işadamları derneklerinin başkanları, kurum müdürleri ve çok sayıda işadamı katıldı. Törende konuşan Karadeniz Makina Satış ve Servis Şirket Müdürü Ramazan Demirtaş, "Profesyonel enerji çözümleri sloganıyla çıktığımız bu yolda yeni bir adım atıyoruz. Genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Enerji konusunda 20 yıllık deneyimleri bayiliği yürütülen markalarla beraber Karadeniz Bölgesi'nde en iyi şekilde temsil etmek için piyasa şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına kulak vererek müşteri odaklı çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Biz firma olarak dünyada ve Türkiye'de büyük pazar ve bayi ağına sahip olan Aksa Jeneratör, İnform kesintisiz güç kaynakları, Fujitsu klimaları ve Estap Rack kabinlerinin Karadeniz Bölge bayiliğini ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Markaların ulusal ve uluslararası olması firmanın sistemli ve geleceğe dönük olarak eğitici bir misyon üstlenmesini sağlamıştır. Müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde karşılayabilmek için Tekkeköy ilçesindeki showrom, satış ve servis hizmetlerinin de yer alacağı genel merkez binamızı müşterilerimizin beğenisine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz." dedi. 

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini Tekkeköy Belediye Başkan Vekili Özkan Karakaya,  kesintisiz güç kaynakları ve jeneratör firmalarının temsilcileri ve işadamları birlikte kesti.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.