ÇETİNKAYA: "EMANETİ EHLİNE VERİNİZ"

AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, Pazar günü yapılacak olan kongre öncesi, teşkilatına bir mesajla seslendi.
AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, AK Parti ile birlikte Türkiye’nin ve Samsun çehresinin değiştiğini, siyaseti yeniden yapılandırılarak Türkiye’de büyük bir devrim gerçekleştirdiklerini belirterek milletin sahibi olduğu AK Parti’nin Türkiye’de siyaset anlayışını da kökünden değiştirdiğini ve AK Parti’de siyasetin bugün için değil, gelecek için yapıldığını kaydetti.

EMANETİ EHLİNE VERİNİZ

AK Parti’nin siyasetini milletin yönlendirdiğini ve siyasetin, ''emaneti ehline verilmesi yani Recep Tayyip Erdoğan'a omuz verme'' işi olduğuna vurgu yapan Çetinkaya, ''AK Parti’nin siyasi çizgisi, bu toprakların tevazu sahibi, halkın içinden ve halk ile birlikte siyaset üreten yöneticileri ile geleceğe doğru ilerlemektedir.” diye konuştu.

Çetinkaya, AK Parti'nin bir teşkilat partisi olduğunu ifade ederek, “Bu güne kadar ortaya koyduğumuz başarının arkasında teşkilatımız ile uyum içindeki birlikteliğimiz yatmaktadır. Samsun’u Genel Merkez ölçeğinde teşkilatçılıkta birinci sıraya oturtan çalışma performansı bu teşkilat ile birlikte gerçekleştirilmiştir.” dedi.

BEN DEĞİL BİZ HAREKETİ

AK Parti siyasetinde ‘ben’ yerine ‘biz’ ve birlikte hareket etme kültürünün var olduğunu ve bu bilinçle siyaset yapmak üzere emanetin ehline verilmesi gerektiğini sözlerine ekleyen Çetinkaya, bütün bir Samsun’u kucaklamak için siyaset yaptıklarını sözlerine ekledi.

AK Parti Samsun Teşkilatı'nın geleceğe yürüyüşüne yeni bir heyecan ve coşkuyla, artan bir güçle devam edeceğini de kaydeden Çetinkaya,  ''Amacımız Samsun’dan yükselecek güç ile AK Parti'nin 2023 hedefine giden yolunu açmak, gücüne güç katmaktır. Bu hedefe doğru değerli teşkilatımızın katkılarıyla emin adımlarla ilerliyoruz.. AK Parti Samsun 4. Olağan İl Kongresi'nin Samsunumuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


22.06.2012 20:29
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.