06 Ağustos 2020 Perşembe
Anasayfa > SAMSUN HABER > CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI'DAN ÇOCUKLARA ÇAĞRI

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI'DAN ÇOCUKLARA ÇAĞRI

13.06.2019 23:46 12 14 16 18 yazdır
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı karne alarak yaz tatiline çıkacak olan çocuklara çağrıda bulundu:
CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI'DAN ÇOCUKLARA  ÇAĞRI

CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI'DAN ÇOCUKLARA MESAJ VAR


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı karne alarak yaz tatiline çıkacak olan çocuklara çağrıda bulundu:


Sandıkçı şöyle dedi:


"2018-2019 eğitim öğretim yılının sonuna geldik. İlçemiz de yaklaşık 18 bin öğrenci karne sevinci yaşayacak. Yarın karnelerini alacak olan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum.


Sevgili Öğrenciler,


Karne notlarınız ne olursa olsun yarın alacak olduğunuz karneleri başarı ya da başarısızlık göstergesi olarak kabul etmek yerine, güçlü ve zayıf yönlerinizi görme aracı olarak değerlendirmelisiniz. Kendinizi iyi tanıdığınız ve çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı asla yitirmemelisiniz. Unutmayın hayat uzun bir maratondur. Yaz tatilinizi verimli değerlendirebilmeniz için sizleri Yaz Kuran Kurslarımıza ve Yaz Spor Okullarımıza bekleriz.


Saygıdeğer Velilerimiz;


Çocuklarımıza düşük notlar karşısında aşırı tepki göstermekten, tüm sorumluluğu onlara yüklemekten kaçınmalıyız. Çocuklarımızın özgüvenini zedeleyecek tutum ve davranışlardan kaçınarak yaz tatili dönemini dolu dolu geçirmelerini sağlamalıyız. Bu noktada çocuklarımızın eğlenerek öğrenebileceği sosyal ve kültürel faaliyetlerin olduğu kurslarımıza katılımını sağlayabilirsiniz. Ahlaklı ve nitelikli bir nesil için bizler Canik Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyor sizlerden de çocuklarımızı manevi yönden desteklemenizi bekliyoruz.


Bu vesile ile bir eğitimci olarak, öğrencilerimizin olumlu özelliklerini destekleyerek, kişisel, sosyal, akademik alanda gelişmelerine sağladıkları katkılardan dolayı öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. 
Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir tatil diliyorum.


Başarıyı ödüllendirme anlayışıyla takdir belgesi alan öğrencilerimize yaş guruplarına göre kitap hediyemiz olacak.
Takdir Belgesi alan öğrencilerimiz karne hediyelerini Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne gelerek alabilirler"

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri